5

paź

Skrzypce wg Viktora & Rolfa

Otóż okazuje się, że skrzypce służą nie tylko do grania. Doskonale spełniają funkcję ozdoby czy w postaci nadruku na sukience, czy ogromnego wisiorka, czy już całkiem surrealistycznego kołnierza przy białej koszuli. Podobnie rzecz ma się z otworami rezonansowymi w kształcie litery „f”. Lubię pomysł wykorzystania tychże „efów” na zdjęciu p.t. „Violon d’Ingres” z 1924 r. autorstwa fotografa Mana Raya. Potem był on powielany w sesjach mody, ale już tak dokładnie nie pamiętam kiedy i gdzie. A może mi się to przyśniło? Cała kolekcja Viktora i Rolfa na lato 2008 wygląda jak ze snu szalonego muzyka :-). Do obejrzenia tu.

5 myśli nt. „Skrzypce wg Viktora & Rolfa

Dodaj komentarz
 1. unavena

  Cudowna kolekcja, cala. Dopracowane detale, oplywowe linie. Kieszenie genialne. Wszystko plynne, harmonije, mile dla oka. Nadruk przypomina mi troche korony ktore widzialam w sklepach. Tylko wzdychac.

  Odpowiedz
   
 2. floresa123

  Z pewnością czegoś takiego w modzie jeszcze nie było ! :) jak dobrze,że ona ciągle się zmienia i sprawia,że tu nie ma mowy o nudzie :)Cala kolekcja bardzo pomysłowa i trochę żartobliwa :)

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *