24

Lis

Kolorowe jeansy

Kojarzą mi się z podstawówką i dość osobliwymi egzemplarzami w kolorze czerwonym i fioletowym ze znaczną domieszką stretchu fatalnej jakości. Było, minęło i teraz wraca ze zdwojoną siłą, niczym spodnie marchewy z wysoką talią. Wszystko jednak zostało dostosowane do nowych czasów. Wybór kolorów znacznie szerszy, jakość (można mieć nadzieję) znacznie lepsza, a fason znacznie bardziej przyjazny figurze, jakakolwiek by nie była. Działają tak samo jak zwykłe jeansy. Nie kompletujemy ich kolorystycznie z górą ani z żadnym dodatkiem. No chyba że mamy siłę przekonywania, a muszę przyznać, że takie osobistości się zdarzają i potrafią mnie przekonać do najbardziej zaskakujących (nie zawsze pozytywnie) stylistycznych rozwiązań.


Pierwsze jak zwykle podchwyciły gwiazdy (a raczej ich stylistki ;-)):
2x Fergie; Victoria Beckham; Jessica Alba.


Poniżej propozycje ze sklepu Mango:


11 myśli nt. „Kolorowe jeansy

Dodaj komentarz
 1. real_girl

  Z chęcią zaopatrzyłabym się w kolorowe rurki. Zwłaszcza w ciemnofioletowe, niestety moich wymarzonych, jak to najczęściej bywa, nie spotkałam jeszcze w żadnym sklepie…

  Odpowiedz
   
 2. vilette

  kolorowe widywałam już w zeszłym roku w cubusie. wykonanie pozostawiało wiele do życzenia ale było kilka ciekawych kolorów.
  niedawno spodnie w kolorze indygo widziałam w h&m.

  kupiłabym sobie może, ale mam wrażenie, że moje siedzenie jest w takich kolorach zbyt wyeksponowane… :)

  Odpowiedz
   
 3. anyakondya

  REAL_GIRL, wymarzone rzeczy w nietypowych kolorach najłatwiej znaleźć w outlecie albo thrifcie. Mam kilka wypatrzonych sklepików z odzieżą z odzysku, poza tym często odwiedzam outlet Vabbi i zawsze wygrzebie się coś nietypowego. :)

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *