13

lut

Sportowy szyk

Być może jest to zwrot nadużywany przez modowe magazyny przez kilka ostatnich lat, ale nie znam lepszego na określenie poniżej przedstawionego trendu. Spodnie na pierwszym zdjęciu wykonane są z jedwabiu, nawet przymierzałam, ale jako że osobistym priorytetem nadchodzącego sezonu są dla mnie pumpy, nie skusiłam się (choć rozważałam ściągnięcie nogawek tasiemką). Parka plus szerokie nogawki to zestaw raczej dla osób wysokich, choć przyznam, że nic sobie nie robię z ogólnie panujących zasad. Do połyskujących materiałów i sportowych fasonów nosimy eleganckie buty na obcasie (lub, w przypadku osób, które nie muszą dodawać sobie wzrostu, po prostu eleganckie). Przełamywanie stereotypów to klucz do wielu rozwiązań stylistycznych w nadchodzącym sezonie.Źródło zdjęć: hm.com

10 myśli nt. „Sportowy szyk

Dodaj komentarz
 1. ryfka81

  Z tego wszystkiego to podobają mi się jedynie te białe portki. Nie przepadam za szeleszczącymi materiałami, suwakami i metalicznym połyskiem (no, chyba że na sukience). A te szerokie kołnierze – kominy to już w ogóle wyższa szkoła jazdy. To pewnie dlatego, że ja od sportu w każdej postaci trzymam się z daleka ;)

  Odpowiedz
   
 2. reew

  Do mnie przemiada środek. Zdecydowanie. Uwielbiam takie spódnice..
  Ostatnie spodenki całkiem całkiem. Tylko znów wymagają całościowej pracy, aby to ładnie wyszło, a nie jak „za duże spodenki po wujku X” ;)

  Odpowiedz
   
 3. real_girl

  uwielbiam szerokie materiałowe spodnie, jednak tych haemowskich nie zdzierżę, są okropne. Dla 2 i 3 zestawu jestem na tak, zwłaszcza, jeżeli chodzi o buty:)

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *