20

Lut

Kolory

Na pewno znacie, drodzy Czytelnicy, takie dylematy. Chciałoby się włożyć kilka kolorowych rzeczy, ale brak pewności, czy będą do siebie pasować. Ja jestem jak najbardziej za łączeniem na przykład różowego z czerwonym, choć wiadomo, zależy jaki różowy i zależy jaki czerwony :-). Dla wielbicieli łączenia kolorów powstał blog Wear Palettes. Autor analizuje kolorystycznie zdjęcia z bloga The Sartorialist i tworzy odpowiednie palety barw. Możemy przyjrzeć się co, jak i z czym noszą ludzie stanowiący inspiracje dla całego świata. Przy okazji czerpać pomysły kolorystyczne od najlepszych. Uwaga, wciągające!Źródło zdjęć: wearpalettes.blogspot.com

9 myśli nt. „Kolory

Dodaj komentarz
 1. zelda_79

  no i wciągnęło mnie :) oczywiście z tej strony przeszłam na bloga autorki zdjęć, na których analiza kolorystyczna się opiera. To niezwykle inspirujące doświadczenie, jaką wizję swojego image mają ludzie na świecie.Zawsze chylę czoła przed Paryżanami- uwielbiam ich nonszalancką elegancję, ale z przyjemnością zwróciłam także uwagę na modę z Pekinu i Hong-Kongu.

  Odpowiedz
   
 2. escritora

  Harel, masz rację, wciągające :) i jak się do tego mają opinie tych, którzy twardo uważają, że jednorazowo można zapodać na siebie co najwyżej trzy kolory? Dla nich ten blog to zapewne dowód na modową perwersję ;)

  Odpowiedz
   
 3. anio_i_takie_tam

  Za szybko wysłałam :P. Pomysł podoba mi się bo sama bardzo często zastanawiam się nad kolorami, łączeniem ich i jestem przeciwniczką zasady „tylko trzy” (minimum trzy ja dla mnie :P). Jak dobrze, że jest Harel i wyszukuje takie rzeczy :)

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *