15 myśli nt. „T-shirt

Dodaj komentarz
 1. e.milia

  Harel, dzięki za umieszczanie tu takich inspiracji. Przymierzam się do takich hand-made’owych pomysłów, ale wciąż jakos brakuje albo motywacji i woli działania, albo czasu ;)

  Odpowiedz
   
 2. agnieszkack

  No nie wiem. Od kąd wydałam 25 zł na farby żeby pomalować buty, po czym okazało się, że po pierwszym założeniu nadają się na śmietnik, to teraz chyba nie chcę już ryzykować. A kilka pań w plastycznym zarzekało się, że akryle będą do tego dobre.
  Sam pomysł super, ale akrylom już nie ufam ;(

  Odpowiedz
   
 3. modocholiczka

  Śliczna , piękna i orginalna – podoba mi się ta pierwsza – ludowa ;) ale niestety nie posiadam takich zdolności artystycznych i nie będę nawet próbować jej robić mimo to gratuluje pomysłu i tej wspaniałej koszulce z lookbook’u a la Lavin ;)

  Odpowiedz
   
 4. e.milia

  Ja pomalowałam akrylami jedną bluzkę i nic z nią się nie dzieje po praniu, już kilkukrotnym. Harel też malowała przecież, ostatnio bluzkę no i arafatkę :)
  Jednak buty to co innego niż tkanina ubrania, butów wciąż się bałabym pomalować akrylami.

  Odpowiedz
   
 5. bohomazy

  To może spróbuję. Tylko muszę się najpierw w materiały zaopatrzyć.
  Dziękuję. ;)

  A bluzkę Harel widziałam tylko się nie spytałam. Nie wiem czemu w sumie.

  Odpowiedz
   
 6. e.milia

  Tylko jak będziecie malować bluzki, to podłóżcie coś między przód a tył, żeby nie przebiło! Bo pewnie na jasnej bluzce zwłaszcza z cieńszej bawełny może to się zdarzyć. Mi nie przebiło, ale ta bluzka była z jakiegoś dziwnego dość grubego materiału. W każdym razie, lepiej mieć to na uwadze :)
  A no i ja w pralce się boję prać takich rękodzieł, bo jeśli farba by puściła, to masakra. Przy praniu ręcznym wytrzymuje, ale to co innego jednak.
  I mam wrażenie, że może to zalezec od jakości farb akrylowych, więc lepiej kupić trochę lepsze, chociaż droższe. Chyba.

  Odpowiedz
   
 7. e.milia

  A z tym lakierem przyszło mi na myśl, że przedmioty malowane akrylami można pokryć specjalnym lakierem, nie wiem jakim? akrylowym? pewnie do kupienia i zapytania w sklepach plastycznych. O koszulkach nie mówię, raczej o butach i np. biżuterii. Może to dać lepszą trwałość farby

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *