12

Maj

Być jak Pangenialna

Znów krótko i na temat. Tym razem nie podliczę, ile w sumie kosztowałby zestaw w stylu Pangelnialnej, ponieważ prawie wszystko zniknęło z wirtualnego sklepu tak szybko, że nie zdążyłam sprawdzić cen. Dotyczy to zwłaszcza elementów Miu Miu. Moimi faworytami są czerwona spódniczka oraz torebka Luelli wyraźnie na cześć Batmana (lub jego krewnych). Ale największym jest sukienka, którą ma na sobie autorka bloga. Nic, tylko spodziewać się takich na wybiegu w kolejnych sezonach.Źródło zdjęć: pangenialna.blox.pl, net-a-porter.com; brownsfashion.com.

6 myśli nt. „Być jak Pangenialna

Dodaj komentarz
 1. yashczoorka

  uwielbiam ta dziewczyne jest mloda a ma super podejscie do mody jej sesje sa zabawne i spontaniczne i to troche odroznia jej blog od innych oby tak dalej i Ty i Ona:) czekamy rowniez na zestaw Harel ;)

  Odpowiedz
   
 2. ryfka81

  Ale super, że wybrałaś ten zestaw! To chyba mój najulubieńszy z szafy Pangenialnej. Sukienka-tulipan rządzi (te „płatki”!), chociaż komplecikiem Miu Miu też bym nie pogardziła ;)

  Odpowiedz
   
 3. kruszyzna

  Bluzeczka Miu Miu świetna, butki Fendi super, ale powiem szczerze, że spódniczka-mak mnie nie przekonuje. Może dlatego, że taka odważna?

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *