18

wrz

Nowojorska inspiracja

Najbardziej z całego nowojorskiego tygodnia mody zachwyciło mnie to zdjęcie wykonane przez Scotta Schumana. To ekipa redaktorek z Teen Vogue. Profesja zobowiązuje, to pewne. Już nie wspominam o tym, że dziewczyna po prawej stronie ma na nogach moje wymarzone buty… Chodzi mi o to, jak one świetnie wyglądają. Zarówno razem, jak i (wszystko na to wskazuje) osobno. Wszystkie ubrania mogłyby pochodzić z szafy jednej osoby. Jednocześnie każda kobieta jest inna. Świetnie przełamują style, bawią się kolorami, trendami, natychmiast widać, że dobrze się czują w tym, co mają na sobie. I jeszcze, drodzy Czytelnicy, zwróćcie uwagę na zróżnicowany wiek pozujących. Idealne zdjęcie dla osób, które lubują się w wątpliwościach, czy po trzydziestce wypada nosić kolorowe rajstopy, a przed sześćdziesiątką kupować sobie ramoneskę. Wszystko wypada, jeśli dobrze się w tym czujemy. Takie jest moje zdanie, dość ekstremalnie może zostać poparte przykładem słynnej Anny Piaggi :-).

4 myśli nt. „Nowojorska inspiracja

Dodaj komentarz
 1. daggy4

  wedlug mnie mozna by spokojnie chodzic po ulicach w stroju drugiej pani po prawej. reszta ubrana jest niewatpliwie modnie, ale czegos im brakuje, do tego ta pierwsza pani po prawej wyglada jakby miala niedoczyszczone buty i syklwestrowa sukienke w poludnie.

  Odpowiedz
   
 2. ameliamaj

  mnie tez urzeklo.Zdjecie ma klimat a panie niepowtarzalny urok…i nie wiem dlaczego ale pierwsze wrazenie bylo zgola glupie: pani pierwsza od lewej mogglaby sie zamienic butami z pania stojaca jako ostatnia w rzadku (w blyszczacej sukience) no i wtedy byloby super :D

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *