19

Lis

Biała koszula

Wciąż poszukuję idealnej białej koszuli. Przypomniałam sobie o tym, patrząc na to zdjęcie z blogu Garance Dore. W mojej szafie pojawiają się różne wersje, ale jeszcze nigdy nie miałam ich na dłużej. Zazwyczaj problem dotyczył jakości. Ewentualnie fasonu, bo miałam taki czas, że wszystko w mojej szafie musiało być udziwnione, więc siłą rzeczy mało co do siebie pasowało :-). Marzy mi się koszula z gęstej sztywnej bawełny, w tak białym kolorze, żeby bolały oczy. Forma jak najprostsza, żadnych falbanek, szczypanek itd. Taka koszula sprawia, że np. takie spodnie jak na zdjęciu wyglądają interesująco, a nie niechlujnie. I jest świetnym rozwiązaniem, gdy nie ma czasu na długie myślenie nad strojem, a trzeba dobrze się prezentować. Nie tracę wiary, że kiedyś mi się uda :-).

A tutaj nieco informacji, jak sprawa koszuli ma się w aktualnych kolekcjach :-).

6 myśli nt. „Biała koszula

Dodaj komentarz
 1. ikonaazja

  Mam podobną koszulę z Monnari,zakupioną w tajemnicy przed mym chłopakiem ,który uważa,że ten sklep dla starych bab,a koszula jest fajna rekaw do łokcia,bardzo prosta.

  Odpowiedz
   
 2. jgn

  oj kochana, może czekać Cie niezła mordęga. Przynajmniej ja szukając zwykłej prostej białej koszuli w tamtym sezonie zleciałam jakieś tysiąc sklepów, a i tak nie znalazłam. A wydawałoby się, że biała koszula to podstawa…

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *