5

Lut

Uwaga, konkurs!

Drodzy Czytelnicy, mam przyjemność ogłosić pierwszy w historii bloga konkurs i to z nagrodami! Wszystko dzięki firmie bieliźniarskiej Kinga, która zaproponowała mi (i nie tylko mi – wszystkie zaproszone blogi można znaleźć na stronie internetowej) jego zorganizowanie w związku ze zbliżającymi się Walentynkami. Moim zadaniem było wymyślenie tematu konkursu, firma Kinga funduje nagrody.

Aby wziąć udział w moim konkursie, należy stworzyć kolaż – stylizację, w której wystąpi jakiś element bieliźniany i przesłać na mój adres e-mailowy. Pełna dowolność. Liczy się pomysł, kreatywność i kompozycja. Polecam stronę do tworzenia kolaży: Polyvore.
W jury zasiada… Harel we własnej osobie :-). Trzy najlepsze stylizacje otrzymają nagrody w postaci dowolnie wybranego zestawu bielizny ze sklepu internetowego Kinga (stanik lub koszulka plus majtki). Rozstrzygnięcie konkursu oczywiście w Walentynki – w samo południe. Termin wysyłania prac mija 13 lutego o północy. Kto się jeszcze waha, niech zajrzy do sklepu :-).

I co Państwo na to? Czekam na maile!

P.S. I bardzo, bardzo proszę o nadsyłanie e-maili z adresem zwrotnym, nie bezpośrednio ze strony Polyvore. Muszę Was przecież jakoś poinformować o wygranej!

11 myśli nt. „Uwaga, konkurs!

Dodaj komentarz
 1. vintage_girl

  Mnie też zaproponowano konkurs, a potem okazało się, że mam za małą oglądalność dla nich…Szkoda. Może uda mi się chociaż coś wygrać na którymś z blogów ;)

  Odpowiedz
   
 2. abigail83

  Spójrzmy… Obwody od 70, miseczki do E i to tylko w niektórych modelach… Nie, chyba nie wezmę udziału w tym konkursie.
  Wydaje mi się też, że ta bielizna odbiega estetyką od tego, co na co zazwyczaj pokazujesz na blogu. Ale to tylko moje zdanie.

  Odpowiedz
   
 3. boovca

  powtórze się jak w komenatrzach u Ryfki:

  glupi konkurs bedziecie swoich pupilków wybierac;) jednoosobe jury to pachnie mi korupcja ;)

  :))

  Odpowiedz
   
 4. sieyeye

  z trzech konkursów Twój zainteresował mnie najbardziej ;-) ale mam dwa pytania: czy można wysłać więcej niż jedną stylizację? i czy bielizna użyta do stylizacji musi być firmy Kinga? pozdrawiam!

  Odpowiedz
   
 5. harel

  @vintage_girl: zapraszam, zapraszam!

  @abigail83: no niestety obwody zaczynają się od 70. Na szczęście zawsze pozostaje koszulka. Co do estetyki, niektóre modele bardzo mi się podobają, inne mniej – chyba tak jak w ofertach wszystkich innych firm bieliźnianych. Ale dziękuję za opinię :-)

  @boovca: głupi, niegłupi, spróbować można!

  @sieyeye: poproszę jedną stylizację. Wcale nie musi się na niej znajdować bielizna firmy, może być wszystko, byle w jakiś sposób zwiazane z bielizną.

  Odpowiedz
   
 6. kasiek85art

  Witam, odnośnie konkursu, czy może to być kompozycja rysowana? i czy jest jakaś określona wielkość pliku w jakim to trzeba przesłać? Konkurs mi się podoba i chęnie bym coś porysowała, pozdrawiam!

  Odpowiedz
   
 7. kasiek85art

  Witam, odnośnie konkursu, czy może to być kompozycja rysowana? i czy jest jakaś określona wielkość pliku w jakim to trzeba przesłać? Konkurs mi się podoba i chęnie bym coś porysowała, pozdrawiam!

  Odpowiedz
   
 8. harel

  @vilijonkka: nie musi być stworzony na tej stronie, choć ułatwia ona sprawę. Wycinanki z gazet to chyba technicznie trudna sprawa, bo jakoś trzeba przesłać (no i się nawycinać). Tworząc ten konkurs miałam na myśli kolaże z gotowych elementów (takich jak na polyvore) i tego chcę się trzymać do końca – musi być sprawiedliwie.
  Przypominam, jeszcze jest kilka godzin do końca!
  Pozdrawiam!

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *