24

Kwi

Dilemmas

Jeszcze całkiem niedawno siedziałyśmy w kawiarni na Nowym Świecie i dyskutowałyśmy, jak powinien wyglądać idealny magazyn o modzie. Gdybym wtedy wiedziała, że rozmawiam z redaktor naczelną, na pewno nie włożyłabym starych dżinsów i szarego swetrzyska, tylko zestaw zdecydowanie bardziej in vogue… Wnioski z rozmowy były takie, że właściwie każde nowo powstające pismo o modzie jest wariacją na temat tych istniejących.
Coraz większa liczba osób (w tym ja także) znajduje inspiracje głównie w internecie, na dobre porzucając papierowe wydawnictwa. Dzięki blogerom z całego świata możemy poznać modę, jakiej nie znajdziemy w żadnej gazecie. Reakcja na trendy jest natychmiastowa, powstają nowe style, zaskakujące pomysły. Mimo ogromnej siły, jaką mają w sobie stylowe blogi, do tej pory w Polsce jakoś nikt ich specjalnie nie docenił. Celem powstającego właśnie magazynu Dilemmas jest totalny przewrót w ułożonym i dość nudnym świecie serwowanym przez polskie gazety. Jednocześnie nie będzie on stanowić dla nich konkurencji, a raczej przyjemną alternatywę. Będzie bazować przede wszystkim na sile blogów modowych i ich autorów. Ma być kreatywnie i odkrywczo. Sama jestem ciekawa, jak to będzie wyglądać. A skromnie dodam, że mam swój mały udział w tym przedsięwzięciu. Magazyn będzie można czytać w sieci, po uprzednim zalogowaniu. Premiera wkrótce! Jeśli nie chcecie jej przegapić, możecie zamówić newslettter na stronie Dilemmas Magazine.15 myśli nt. „Dilemmas

Dodaj komentarz
 1. majself

  Pierwsza okładka jest po prostu genialna – z jednej strony bardzo prosta, a z drugiej tak różna od tego, co fundują nam gazety i czasopisma, nawet te zagraniczne. Chętnie poczytam, mam nadzieję, że na korekcie nie oszczędzacie (wiem, jestem przewrażliwiona).

  Tak przy okazji – na pewno in vogue, nie en vogue?

  Odpowiedz
   
 2. aniapinkowska

  Harel ze swoim wdziękiem i uśmiechem choćby w parcianym worku wypadniesz świetnie nawet przed Papieżem! Ja nie mogę się doczekać wydania i trzymam kciuki, aż bieleją palce na nowe spojrzenia i działania twórcze!
  całuję
  Villk

  Odpowiedz
   
 3. harel

  @ra_barbar: znając profesjonalizm redaktor naczelnej, taka informacja powinna się wkrótce pojawic :-)

  @fisku: ja też uwielbiam tę sesję. Podążaj za różowym królikiem ;-)

  @majself: może być zarówno „in vogue”, jak i „en vogue”. Mi pasowało to pierwsze, zważając na zalinkowany obrazek :-).

  @aniapinkowska: przed takimi fotografkami to i sam parciany worek by się uśmiechnął :-)

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *