8

maj

Exclusive

Zanim uznacie, drodzy Czytelnicy, że H&M ostatnio zbyt często się tu pojawia, spójrzcie na poniższe zdjęcia. Po prostu nie mogłam sobie odmówić zaprezentowania choć części kolekcji Divided Exclusive, która łączy w sobie mnóstwo inspiracji, od Ghesquiere’a do Luelli, od disco po punk rock, w międzyczasie zapożyczając co nieco z lat dziewięćdziesiątych. To linia zdecydowanie imprezowa, według Ann-Sofie Johansson, głównej projektantki firmy przeznaczona na lato (ma się pojawić w sklepach już pod koniec maja), ale moim zdaniem te rzeczy spokojnie nam posłużą także w dalekim, lecz nieuniknionym sezonie jesiennym. Wybór małych czarnych jest imponujący, ja jednak zasadzam się na „poprute” legginsy i ćwiekowy naszyjnik.

Źródło zdjęć: hm.com

P.S. Wieści dla zainteresowanych! Dobra wiadomość: kolekcja Divided Exclusive będzie dostępna od 21 maja. Zła wiadomość: tylko w Warszawie na Marszałkowskiej.

20 myśli nt. „Exclusive

Dodaj komentarz
 1. ewchen.maj

  Kolekcja jest świetna, pierwszy raz te zdjęcia zobaczyłam na caroline.feber.se i zachwyciłam się w szczególności sukienką i biżuterią. Nie wiem, ale póki co dla mnie moda szwedzka jest największym źródłem inspiracji.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :) Maj
  tybyryby.blogspot.com

  Odpowiedz
   
 2. ryfka81

  Ta sukienka z asymetryczną górą i falbanami naprawdę świetna, chociaż moim zdaniem duet H&M nie umywa się do duetu Agnes i jej Mama: mytinylittlecloset.blogspot.com/2009/05/saturday-in-warsaw-part-ii.html :)
  A tę białą (kremową?) spódnicę już wyczaiłam w majowym Elle. Wpadła mi w oko, bo taka trochę a la baletnica. Chyba ją chcę :)

  Odpowiedz
   
 3. mausi5

  A gdzie tę kolekcję się kupuje??? Bo chyba nie w każdym Hamie który ma serię Divided?? Spódnicę baletnicy też bym chętnie powitała w mojej szafie…

  Odpowiedz
   
 4. cledomro

  Harel, a czy może wiesz, czy kolekcja będzie we wszystkich sklepach i kiedy dokładnie ma się pojawić? Ta biała spódnica by mi się nadała bardzo :).

  Odpowiedz
   
 5. harel

  @nihania: Twoja sukienka lepsza! Ale rzeczywiście, uderzające podobieństwo!

  @mausi5, cledomro: w których sklepach będzie kolekcja jeszcze nie wiem, ale się dowiem :-).

  @giovanna_21: u źródła, czyli na stronie h&m jest informacja, że będzie dostępna pod koniec maja. Ale według innych źródeł jej część ma się pojawić dopiero w sierpniu.

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *