6

Lip

Newsweek!

Rano popędziłam do kiosku i byłam tak przejęta, że nie mogłam odnaleźć strony sześćdziesiątej ósmej, gdzie mieści się wyczekiwany przez wtajemniczonych (a może raczej wtajemniczone? ;-)) artykuł Mai Gawrońskiej o szafiarkach. Wystąpiły w nim Aife, Alice, Styledigger, Sztywniara no i ja też :-). Strasznie mi miło, że hobby, które pchnęło mnie do założenia tego bloga zaprowadziło mnie tak daleko! Czytelnicy mają w tym ogromny udział. W końcu bez Was nie byłoby tego bloga. A przynajmniej liczba wejść od początku jego istnienia nie dobiegałaby teraz do dziesięciu milionów! Dziś czuję się jak Carrie Bradshaw!Dla tych, którzy już czytali:
W artykule pojawiło się jedno zdanie, którego nie autoryzowałam i nie ma ze mną nic wspólnego. Nie strzegę prywatności, by ludzie, z którymi pracuję nie pomyśleli, że zajmuję się głupotami. Jestem za takie obawy zdecydowanie za stara :-). Strzegę prywatności, bo internet nie jest miejscem na prywatność.
Przynajmniej nie na moją :-).

9 myśli nt. „Newsweek!

Dodaj komentarz
 1. ebe4

  przede wszystkim gratulacje do Was:) Nie wiem jak w wydaniu papierowym ale na stronce było trochę przejęzyczeń typu „houte-couture” i inne, część już zresztą poprawiona. Jak na artykuł w temacie to niefajnie i szkoda.
  Pozdrawiam:)

  Odpowiedz
   
 2. ooldea

  Hmm… Bardzo się cieszę, że jest coraz głośniej o e-szafach i szczerze podziwiam za to dziewczyny które prowadzą blogi, tak samo Harel, którą czytam od jakiegoś roku. I to jest czysta sympatia, bardzo mnie ucieszyło, że artykuł ukazał się w tak szanowanym magazynie. Życzę dalszych sukcesów. Tyle miałam na myśli.

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *