17

Wrz

Hot news!!!

Zaskoczyło mnie to kompletnie! Otóż w październikowym numerze magazynu Hot sporo stron poświęcono modowym blogom, w tym „O modzie subiektywnie”, a nawet zawieszonemu już „Lookbookowi”. Wprawdzie pamiętam mailową korespondencję na ten temat, ale nie spodziewałam się, że odbędzie się to tak szybko. No i że znajdę tak fajny tekst o sobie :-).
W artykule wystąpiła silna grupa blogerek, w tym dwie, które mają swój ogromny udział w powstaniu moich blogów (choć pewnie nawet nie zdają sobie z tego sprawy). Otóż Jagna, autorka bloga Banana spowodowała, że ożył założony w 2005 roku adres harel.blox.pl, na którym wprawdzie miało być coś o modzie, ale brakowało mi motywacji. Natomiast Ryfka jest w dużym stopniu odpowiedzialna (tak, tak, moja droga!) za powstanie Lookbooka. Tak długo przyglądałam się Szafie Sztywniary, że wreszcie stwierdziłam: „Raz kozie śmierć!”.
Jest mi tym bardziej miło, że dopiero na następnej stronie występuje Scott Schuman ;-). Ale, ale… wracam na ziemię. Poniżej skan dwóch najlepszych stron magazynu: (głos spoza kadru: „Ziemia do Harel, ziemia do Harel, wracaj do nas!”).
15 myśli nt. „Hot news!!!

Dodaj komentarz
 1. ryfka81

  Właśnie dorwałam gazetę (wcześniej miałam tylko skany od Alice). Ale mi się czoło świeci! 100-procentowy Kilowat :) Niech no ja się dowiem, kto im tam z Groszków takie zdjęcie podesłał!
  A z tym Lookbookiem to mi tu już nie wyjeżdżaj, bo żal serce ściska…

  Odpowiedz
   
 2. harel

  @dorien-ka: nie no, gwiazdą to jest Al Pacino :-). Ale miło mi i tak!

  @ryfka81: ze mną też nikt nie konsultował tej fotki. No cóż, mam nauczkę, muszę nauczyć się bardziej statycznego zachowania (zwłaszcza na twarzy ;-)).

  Odpowiedz
   
 3. metka_by_traczka

  Lece! Lece do kiosku z samego rana. Doczekać się nie mogę! Bardzo Wam wszystkim sekunduję.

  Panie z magazynów kolorowych dostrzegły w końcu, że istnieje świat – całkiem zgrabny i wdzięczny – poza prasą. Przepowiednia Newsweeka (czy Polityki?) sprzed jakiegoś czasu, że „panie stylistki drżyjcie przed nową falą”, chyba się sprawdza! Przykładem, oprócz Was, Szanowne Panie, jest Dilemmas Magazine znakomity – ile w nim świeżości! Jak widać jesteście absolutnymi trend-sweterkami :-))) Chapeau Bas.

  Odpowiedz
   
 4. metka_by_traczka

  Czuła Halino, toż ja wiem, że Dilemmas to dziewczyny bloggerko/szafiarko/entuzjastki. Tym bardziej powód do dumy, że się komuś chciało. I tym bardziej drżyjcie panie redaktorki mody – nastepne pokolenie genialnych dziewczyn z gustem nadciaga!

  Sama juz nie wiem, czy termin trend-sweter wymysliłam ja sama, czy gdzieś podsłuchałam. Uzywam go odkąd pamiętam ;-)

  Odpowiedz
   
 5. heike_kitsch

  Harel w kolejnej gazecie/magazynie to po prostu naturalna kolej rzeczy. Zawsze to wiedziałam! A drugie zdjęcie – uwielbiam! Masz minę w stylu ‚właśnie coś spsociłam – drżyjcie!!!’ :-)

  PS: Wciąż się uśmiecham na myśl o środowym wieczorze. Było miło, milej, najmilej. Wybacz, że ze zmęczenia oślepłam w metrze. Na szczęście przejrzałam na oczy w ostatniej chwili – w samą porę na pożegnalne machnięcie łapką (baardzo miłe :).

  Odpowiedz
   
 6. harel

  @agatiszka: już jestem z powrotem na ziemi :-)

  @feco_d: miło, miło! Pozdrawiam także!

  @frenja: ha ha!

  @czula-halina: dank u!

  @metka_by_traczka: trend-sweterki – to piękne!

  @ooldea: zupełnie tego nie widzę, ale biorę sobie do serca ten piękny komplement!

  @heike_kitsch: ja też zobaczyłam Cię w metrze w ostatniej chwili, wszystko dzięki cosowemu płaszczykowi, który oczywiście zapragnęłam choć przymierzyć :-). Następnym razem shopping obowiązkowy!

  Odpowiedz
   
 7. morven

  Hareeeeeel! Wracaj z lookbokiem. To był jeden z moich ukochanych blogów, bo twoje pomysły były takie cudownie nieprzekombinowane.
  BTW czy za czyjś blog szafiarski nie była odpowiedzialna Matka Chrzestna Ryfka? Mam wrażenie, że za wszystkie, przynajmniej na początku.

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *