8

Paź

Krokodyla!

Wszystkie źródła podawały, że tej kolekcji nie będzie w Polsce. Cóż, wychodzi na to, że nie należy zapominać o zasadzie ograniczonego zaufania :-). Projekty Chistophera Kane’a dla marki Topshop wiszą sobie spokojnie w warszawskim sklepie (choć nie da się ukryć, asortyment jest mocno okrojony), podczas gdy na Wyspach oraz w butiku internetowym straszą hasła „out of stock!”. Dotyczy to zwłaszcza koszulki z krokodylem, która jest bardzo blisko spokrewniona z wersją prosto z wybiegu (na tej drugiej figuruje paszcza goryla :-)) i na punkcie której zapanowało prawdziwe szaleństwo. Ale krokodyl nie zamieszka w mojej szafie, więc kojarzyć mi się będzie wciąż z „Powrotem do Edenu”, a nie z coraz słynniejszym brytyjskim projektantem :-).Źródło zdjęć: groszki.pl

9 myśli nt. „Krokodyla!

Dodaj komentarz
 1. nszafa

  Kakabubu pokazywała sukienkę na blipie :) Jak dla mnie – cena znacznie znacznie za wysoka.

  p.s. dzieje biednej Stephani także bardzo kojarzą się mi z tym zwierzęciem! I pewne typowo polskie danie na F (fuj ;))

  Odpowiedz
   
 2. cousteau7

  No tak, ale chyba ta z wybiegu była z jedwabiu, a ta z TS – o ile dobrze wymacałam ;-) – jest z jakiejś bawełny z syntetykiem :D Jest cudna, ale 260 złotych to naprawdę sporo.

  Odpowiedz
   
 3. heike_kitsch

  A mnie się ta sukienko-koszulka nie podoba wcale a wacale. Patykiem bym jej nie tknęła – i nieważne, czy w wersji taniej topszopowej czy drogiej wybiegowej. Słowo harcerki :-)

  Pozdrawiam szanowną Panią,
  mgr malkontenkta!

  Odpowiedz
   
 4. majself

  Nie, całkiem nie i zupełnie nie. Jest koszmarna… Oryginalna, to na pewno, ale kojarzy mi się z tanimi koszulkami z zespołami, masowo sprzedawanymi na targu w latach 90. Mordki piosenkarzy też były na nich takie zniekształcone.

  Odpowiedz
   
 5. harel

  @nszafa: ale w sumie krokodyl przyczynił się do narodzin Tary Wells, więc może nawet trochę da się go polubić :-).

  @styledigger: i założę się, że w Barcelonie pojawiło się wszystkie czterdzieści elementów kolekcji (w tym opcje neonowe)…

  @cousteau7: dużo za dużo. W dodatku żaden rozmiar dobrze na mnie nie leżał, bo, przyznam się, coś mnie kusiło w tym krokodylu. Właściwie nawet wiem co: jego absurdalna popularność i dość łatwa (pomijając koszty) możliwość wtopienia się w tłum wielbicieli Kane’a :-).

  @heike-kitsch: czy ja dobrze widzę? MGR? MGR? Congratulations!!! :-)

  @czula-halina: tak myślałam :-)

  @sneakymagpie: fajne są. Tylko strasznie ciężkie!

  @majself: jakoś na wiosnę zarejestrowałam wielki powrót takich koszulek. Z tą różnicą, że przestały być tanie :-)

  @szymon-fotograf: jeszcze z czym innym? Z czym? :-)

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *