11

Sty

Piękne!

Te naszyjniki miałam pierwotnie umieścić a notce o prezentach świątecznych, ale tak bardzo mi się spodobały, że postanowiłam poświęcić im więcej miejsca. I cieszę się, że plany przełożyłam na kolejny rok, bo wielkie charakterystyczne naszyjniki z chwilowego kaprysu (czy też dziwactwa, nie ubierając w piękne słowa) płynnie przerodziły się w element i pożądany, i bardzo mile widziany. Nie będę tu pisać o Consuelo Castiglioni, która nie wiem, czy była pierwsza, ale u której jako pierwszej zauważyłam takie pomysły (swoją drogą mam tak dość tego wyścigu o pierwszeństwo, że same złośliwości cisną mi się na klawiaturę :-)), ani o innych projektantach (z Karlem Lagerfeldem włącznie). Po prostu pokażę na zdjęciach, o co mi chodzi i zamilknę, by podjąć decyzję, który podoba mi się najbardziej.

Martina – absolutnie niezwykłe wykorzystanie kawałków materiału. Chyba nie muszę dodawać, że każde dzieło jest jedyne w swoim rodzaju.
Goha Artdesign – filc w wersji 3D. To tak piękne, że brak mi słów.
Źródło zdjęć: pakamera.pl

13 myśli nt. „Piękne!

Dodaj komentarz
  1. lilienne

    Ha! a ja właśnie taki naszyjnik Gohy dostałam pod choinkę! ;) jest co prawda trochę mniejszy niż egzemplarze na tych zdjęciach ale jest przecudowny i świetnie wykonany ;) Gdybym sama miała wybierać – nie wiedziałabym na który się zdecydować ;p

    Odpowiedz
     

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *