31

Sty

Kolacja ze śniadaniem

… albo odwrotnie. Bez względu na konfigurację jedno jest pewne: najlepiej smakują w domu. I wierzcie lub nie, drodzy Czytelnicy, ale jest znacznie przyjemniej jeść owo śniadanie (czy też ową kolację) w ładnym stroju niż w czymś, co dziesięć lat temu było piżamą :-). Oczywiście wyobrażam sobie dzień wolny od pracy, kiedy nie musimy się nigdzie śpieszyć rano, ani wcześnie iść spać wieczorem. Ostatnio moje notki w dość zaskakujący dla mnie samej sposób łączą się wspólnymi tematami. Parę dni temu wspominałam o strojach domowych, a kilka dni temu miałam okazję obejrzeć kolekcję Violi Śpiechowicz dla Almi Decor – stworzoną właśnie z myślą o miłym spędzaniu czasu w niezobowiązujących warunkach.
Kolekcję prezentowały przyjaciółki projektantki i wyglądały w tych strojach równie dobrze co modelki (zdjęcia pochodzą z pokazu w Łodzi – niestety chciałam fajnie wyglądać z małą torebką i na prezentację warszawską nie wzięłam aparatu… ;-)). I to jest ten drobiazg, niby nic, lecz jednocześnie najważniejsza sprawa. Ciuch porusza się z nami, z nami żyje i to on jest dla nas, a nie my dla niego. Nie miałabym oporów przed przyjęciem niezapowiedzianych (a nawet i zapowiedzianych) gości w takiej kreacji. Poniżej opcja śniadaniowa:oraz opcja kolacyjna:P.S. A co najważniejsze, od teraz ubrania autorstwa Violi Śpiechowicz można znaleźć w sklepie Almi Decor w warszawskich Złotych Tarasach. Bardzo miły to będzie przystanek na trasie dyktowanej dotychczas przez szybką modę.

8 myśli nt. „Kolacja ze śniadaniem

Dodaj komentarz
 1. agatiszka

  Wyglądają bardzo glamour, podobają mi się, ale ja chyba nie widzę siebie w satynowym płaszczo-szlafroku. Mam wrażenie, że jeszcze parę lat musi minąć, zanim wskoczę w takie ciuszki :)

  Odpowiedz
   
 2. bandicoooot

  Podobają mi się białe „śniadaniowe” :) Kolacyjna wersja do mnie nie przemawia :) Ostatnio czytałam artykuł w Modzie Intymnej na temat trendów w bieliźnie na 2010 i mocno rzuciło mi się to w oczy, że coraz częściej będą pojawiać się piżamy na co dzień i w tym kierunku będzie się szło, co bardzo mnie cieszy tym bardziej, że to już widać :)
  wiesz może Harel jakie są ceny piżam od Violi :) ?

  Odpowiedz
   
 3. black_magic_women

  Nie jest żle;)Chociaz w zaciszu domowym preferuję bardzo boho/hippie styl,a moim ukochanym odzieniem jest „orientalny”szlafrok ,czarny do kostek.To pewnie moj stylowy wentyl,jako że na co dzień ubieram się ostatnio bardziej elegancko i stonowanie.

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *