3

Lut

Piękna współpraca

Sesja mody, która jest piękna i w której widać ciuchy, a nie tylko artystyczną wizję twórcy? Tak, to możliwe i w dodatku w Polsce. Wybaczcie złośliwość, drodzy Czytelnicy, ale od dłuższego czasu strasznie mnie rozczarowują wszelkie polskie pisma drukowane poświęcone modzie (a w każdym razie tak się określające). Ech, domyślić się, czy modelka ma na sobie spódnicę, sukienkę czy zamotaną chustę… Przebić wzrokiem nieostrości, które nie mają żadnego uzasadnienia. A jeśli widzę coś pięknego, jest to najczęściej przedruk z prasy zagranicznej.
I nagle trafiam na zdjęcia, które trzymają poziom co najmniej europejski, jeśli nie światowy. Nie w magazynie, lecz na stronie sklepu internetowego A&E Vintage Store. To efekt współpracy butiku z czarodziejkami z Bubble Factory. Mogłabym się zachwycać bez końca. Stylizacje to jedno. Nie zniechęca mnie nawet to, że każda rzecz jest unikalna, więc jak się spóźnię, już drugiej takiej w butiku nie znajdę. Ale cała reszta: makijaż, fryzura, światło… Poproszę tego więcej, nie tylko w sieci, ale też w druku!

fot. Bubble Factory

15 myśli nt. „Piękna współpraca

Dodaj komentarz
 1. aniapinkowska

  Ożeż:) Mam ciarki i przeczytam sobie i jeszcze i jeszcze i jeszcze, aby naładować twoją cudowną energią. Jeszcze nikt tak pięknie o nas nie napisał. Ucałowania.

  Odpowiedz
   
 2. vilette

  Okej, zdjęcia naprawdę są dobre i świeże ale jeszcze kawałek drogi przed mistrzostwem. Nie wiem czy taka była koncepcja, a może to przeszkadza tylko mi, ale chciałabym zobaczyć baletki z drugiego zdjęcia w całości. Ucięte zostało jakoś tak mocno amatorsko.
  No i modelka mogłaby być bardziej zmienna, ale jak na ciuchowy lookbook to i tak jest bardzo dobrze.
  Nie zrozumcie mnie źle, życzę dziewczynom jak najlepiej ale chciałam przerwać to kółko wzajemnej adoracji ;)
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
   
 3. ishtarek

  dokladnie tak!!! zgadzam sie z Harel, nie odnosnie powyzszej sesji, ale w zwiazku z tym, ze wspolczense sesje a magazynach to zdecydowanie bardziej artystyczne popisy niz sesje, ktore maja na celu pokazanie jakby nie bylo CIUCHA!! ale zastnawialam sie czy przypadkiem moja irytacja powyzszym nie jest objawem niezrozumienia tego zjawiska, i ze tak powinno byc..ale jak widac chyba nie do konca..:)

  Odpowiedz
   
 4. iishii

  „villk 13:40: Gdy czytam komentarze o amatorskim ucięciu czegoś tam mam ochotę powiedzieć jedno – pierdolnij się w głowę” – czyli jak rozumiem kiedy następuje rozpływanie się się nad waszymi pracami to wszystko jest ok, ale w momencie gdy pojawia się jakakolwiek krytyka w odpowiedzi pada ‚pierdolnij się w głowę’? oj, dziewczyny, naprawdę jeszcze dużo musicie się nauczyć :)

  Odpowiedz
   
 5. aniapinkowska

  Niektórzy wolą donosić, kłamać i trzymać język za zębami. Inni rozmawiać. My z Vilette omówiłyśmy ten problem wczoraj wieczorem:) W dobrym nastroju.
  Pozdrawiam:)

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *