4

Lut

Szwalnia

Dzieje się, dzieje! I to tak dużo, że już nie mogę tak sobie narzekać, że tam gdzieś daleko, za siedmioma górami, za siedmioma lasami jest tylu projektantów pret-a-porter, a u nas wciąż cieniutko…
Dziś na przykład miało miejsce spotkanie w showroomie przy Cybernetyki 2 w Warszawie, gdzie można było obejrzeć dostępną od jutra kolekcję Moniki Jakubiak zatytułowaną „Kółka kratki serca kwiatki” na wiosnę/lato 2010. I takie mam obserwacje:
Po pierwsze: świetne materiały.
Po drugie: bardzo ładne wzory (choć niektóre osobiście faworyzuję, inne mniej).
Po trzecie: interesujące fasony (żałuję, że nie można było przymierzyć, ale wkrótce tam powrócę w tym celu).
Po czwarte: w miarę przystępne cenowo. Zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę, że to nie żadna sieciówka, tylko polska produkcja w niewielkim nakładzie i zachowująca najwyższą jakość wykonania.
Podoba mi się jeszcze jedna rzecz: nowe kolekcje będą się pojawiać co trzy miesiące (czyli cztery razy w roku!). Niezłe tempo! Trzymam kciuki, a Wam, drodzy Czytelnicy, prezentuję dwie rzeczy, które spodobały mi się najbardziej. I po które zapewne niedługo tam wrócę.
P.S. Więcej można dowiedzieć się na stronie Cybernetyki Szwalnia.

6 myśli nt. „Szwalnia

Dodaj komentarz
  1. czula-halina

    Też tam byłam .Stawiam na te same rzeczy.Biała bluzka-cudo(niekoniecznie na mnie),a druga z cudownego przezroczystego jedwabiu.Gratulacje dla projektantki.

    Odpowiedz
     

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *