10 myśli nt. „To już, to już!!!

Dodaj komentarz
 1. kiss-kiss

  Harel kto ci to zrobił na litość boską??? Jesteś przecież piękną kobietą, al na tych zdjęciach wyglądasz okropnie. Przepraszam, ale nie rozumiem jak mogli ci to zrobić. Podpadłaś komuś w tym Dilemas?

  Odpowiedz
   
 2. harel

  @szafajoanny: moim zdaniem to najlepszy numer tego magazynu. Też żałuję, że nie na papierze… Trzymałabym je na półce z najcenniejszymi wydaniami Vogue’a…

  @kiss-kiss: no cóż… Nie jesteś jedyna, która mi to mówi. Jak patrzę zdjęcie nr 2 mam ochotę napisać sprostowanie, że to nie Janet Jackson, tylko ja, Harel!!! ;)
  A kto mi to „zrobił” :)? Na pewno autor zdjęcia jest wymieniony w artykule. Nikomu nie podpadłam, to raczej zabiegany dzień i ograniczony czas w studio. I tyle…

  Odpowiedz
   
 3. black_magic_women

  Podpisuję się,pod stwierdzeniem,że to NAJLEPSZY dotychczasowy numer:)Może dlatego,że i ja kocham „cały ten zgiełk”filmowy?!.I historia czarnej kreski-mojej makijażowej podstawy:)

  Ps.ostatnie kostiumowo-filmowe odkrycie-film nie najnowszy,nie najlepszy,ale z JAAAKIMI kostiumami!Mowa o „Hawana-miasto utracone”,z muza Lanome Ines Sastre i bajecznymi sukniami z lat 50 tych(film za darmo na iplex)

  Odpowiedz
   
 4. harel

  @black_magic_women: o, świetnie! Bardzo chętnie obejrzę coś nowego. Teraz jestem straszliwie ciekawa „Alicji” Tima Burtona – pod względem kostiumów także, choć nie przede wszystkim :)

  @asiawoodstock: sukienka pochodzi ze sklepu, który darzę przedziwnie mocnym uczuciem graniczącym z obsesją :). Ten sklep to COS i ostrzegam – uzależnia! Niestety nie ma w Polsce, ale może to i lepiej dla mnie…

  Odpowiedz
   
 5. frenja

  Eeee, chyba lekka przesada, że te zdjęcia są takie straszne. Może nie idealne, ale żeby zaraz okropne?
  Mam dokładnie taką jasną dżinsowa kurteczkę z Van Graff, więc poważnie rozważę ten projekt DIY.

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *