4

maj

Polish!

Gdy rano zorientowałam się, że dziś mamy dzień matury z polskiego (jak dobrze, że to już dawno za mną, ufff…), stwierdziłam, że idealnie się wstrzelę z notką o pokazie kolekcji Leo Lazzi, który odbył się pod tytułem „Wolisz Polish” ;).
Oglądałam najnowsze propozycje tej marki i myślałam sobie, że podczas gdy polska moda starała się wdrapywać na nie zawsze osiągalne szczyty wysokiego krawiectwa (i powiedzmy sobie szczerze, niewielu się to udało), Leo Lazzi zawsze wypełniało zapotrzebowanie na rzeczy pret-a-porter. I, mimo że modelki na pokazie były dość charakterystycznie wystylizowane, dostrzegłam sporo rzeczy gotowych do noszenia choćby od zaraz. Warstwy! To słowo-klucz na taką pogodę jak dziś. I właśnie tak skonstruowana jest ta kolekcja: jej elementy można ze sobą dowolnie komponować, na co pozwala zarówno paleta kolorystyczna jak i faktura tkanin. Sprytny pomysł, zachęca do częstych wizyt w sklepie. A nuż coś się uzupełni :).Zdjęcie: Leo Lazzi

5 myśli nt. „Polish!

Dodaj komentarz
 1. frenja

  Zainteresowała mnie ta kolekcja, więc zaraz poczytam sobie o niej więcej. Np. bluzka z warstwowymi rękawkami (druga od prawej) jest bardzo intrygująca.

  Odpowiedz
   
 2. blondynechka

  No, no, całkiem europejska (albo raczej światowa) moda. Dobry pomysł i z warstwami i paletą kolorów :D. Szkoda, że nie mają sklepu we Wrocławiu bo o Katowice się nawet nie proszę ;)

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *