20

Maj

Czarno biało i kolorowo

To lubię. Kolejna świetna polska kolekcja. Lato według duetu projektantek Zemełka & Pirowska jest dość oszczędne, choć nie do końca typowe. Marynarskie paski cieńsze niż zazwyczaj, dekolty asymetryczne, a rękawy rozłożyste niczym ptasie skrzydła. Nie wiem, czy taki był zamysł, ale gdy oglądam te ciuchy, czuję i słyszę morze (jeśli to potrwa do jutra, skonsultuję się z lekarzem, obiecuję ;)).
Nie jest niczym nowym to, że latem genialnie się noszą rzeczy białe. Jednak znaleźć idealną białą spódnicę/sukienkę czy idealne białe spodnie to już nie taka prosta sprawa. Mam jednak wrażenie, że dzięki tej kolekcji będzie odrobinę łatwiej.

Nie brakuje też koloru – czyli tego, co zawsze mnie w kolekcjach Zemełki & Pirowskiej ujmowało. Powraca róż w najlepszej formie. Wersja na lato to lekkie dzianiny w formie obszernych bluz i kardiganów.
A poza samą kolekcją duże brawa za lookbook. Świetne, wyraźne zdjęcia, dzięki którym można się szybko zorientować, co i jak.

Zdjęcia dzięki uprzejmości saltandpepper.pl

Powyższe ubrania można kupić w internetowym butiku saltandpepper.pl, w sklepie internetowym Zemełka & Pirowska, w krakowskiej pracowni projektantek oraz warszawskim Blind Concept Store. A może gdzieś jeszcze? Jeśli tak, poproszę o cynk! ;)

8 myśli nt. „Czarno biało i kolorowo

Dodaj komentarz
  1. chehozka

    Ta kolekcja jest MEGA. Bardzo fajny design, no i te sorbetowo-landrynkowe kolory. Obok Justyny Chrabelskiej, Zemełka&Pirowska to moje ulubione polskie projektantki. Prosto, stylowo i z klasą :).

    Odpowiedz
     

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *