26

Maj

Z szafy mamy

Drodzy Czytelnicy, przyszedł czas, by oficjalnie przedstawić Wam osobę, która inspiruje mnie przez całe życie: moją mamę. Jej stylu nie da się określić jednym słowem. Mama wciąż próbuje czegoś nowego, ale zawsze pozostaje sobą. Czasem zdarza nam się bezwiednie kupować podobne albo nawet te same rzeczy. Bywa tak, że umawiamy się i chcę jej powiedzieć, co mi się ostatnio spodobało, a ona już ma to na sobie :). Uwielbiam podpatrywać jej pomysły i namawiam do założenia bloga. Ona wciąż odpowiada, że jej się nie chce, ale mam nadzieję, że kiedyś zmieni zdanie. Zwłaszcza że blogi modowe śledzi z przyjemnością, na co dowodem może być choćby ustawienie nóg na pierwszym zdjęciu z lewej lub to ujęcie (mama: „A teraz zrobię jak Alice Point„) :))).
Dzięki niej zupełnie się nie martwię upływającym czasem. Mam świetny przykład, że modą można się bawić w każdym wieku. Z super pozytywnym efektem!
A teraz prywatnie: Mamuś, wszystkiego najlepszego!!! :)

fot. Harel


P.S. I wszystkim mamom życzę wszystkiego najlepszego!!!

17 myśli nt. „Z szafy mamy

Dodaj komentarz
 1. frenja

  Marzę, żeby w wieku Twojej mamy (czyli po 30 ;) ) mieć taką chęć do eksperymentów modowych i najwyraźniej ogrom pewności siebie. Rewelacyjna postawa!

  Odpowiedz
   
 2. elfik-pl

  Harel- Niech zyja swietne Mamy!!!
  no, no, faktycznie masz dobry przyklad:) najbardziej chyba mi sie podoba zdjecie 2, a jaka odwaga w noszeniu haremoweych spodni (ja tam nie mam;)))
  Moja Mama tez mnie inspiruje, czesem chwali, a czasem wyrywamy sobie rzeczy z szafy (choc to glownie ja robie podczas wizyt w rodziinym domku na slasku;)pozdr elf

  Odpowiedz
   
 3. Gość: SAH23, 89-72-42-183.dynamic.chello.pl

  Gratuluję Twojej mamie super stylu. Szkoda,że moja inspiruje się moda dla nastolatek dla oszukania czasu…Wstawiaj więcej zdjęć mamy

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *