8

Cze

T-shirt idealny

Czy nie jest tak, że najtrudniej wpaść na najprostszy pomysł? Chyba już to pisałam (i wydaje mi się, że nie raz :)). To teraz jeszcze jedno zdanie do kompletu. Proste rzeczy są najtrudniejsze do wykonania i równie trudne do znalezienia.
Agnieszka Puchalska Beata Rowyszyn bezskutecznie poszukiwały idealnego t-shirtu. W końcu postanowiły stworzyć go samodzielnie. Efektem jest mini kolekcja koszulek i tunik w białym, czarnym i szarym kolorze, zebrana pod nazwą Betterfly. Wykonane z mięciutkiej organicznej bawełny, świetnie skrojone, perfekcyjnie wykończone (żadnego skręcania się szwów itd.), bardzo proste – bez względu na to, jaki styl najbardziej nam odpowiada, taką rzecz zawsze warto mieć w szafie. „Czy T-shirt nie może być równie seksowny jak wieczorowa kreacja? Przecież to, co nosimy na co dzień i bez okazji, to cały sekret mody – niepowtarzalny, indywidualny styl.” – czytam na stronie Betterfly. Coś w tym jest. Jako dodatkowy materiał dowodowy załączam zdjęcie z blogu Garance Dore. Bez okazji: t-shirt i dresowe spodnie. Jak widać, jeśli trafi się na odpowiednie egzemplarze, spokojnie można w nich wyjść „do ludzi” :))).

Zdjęcia: betterfly.pl

11 myśli nt. „T-shirt idealny

Dodaj komentarz
 1. harel

  @vogue-style: ja też. Tylko większość po pierwszym praniu się nie nadaje…

  @playwithfashion: zgadzam się!

  @czula-halina: na ja myślę ;)

  @metka_by_traczka: dla takich Czytelniczek chce mi się prowadzić dalsze modowe poszukiwania! Dziękuję!

  Odpowiedz
   
 2. misself

  Jeśli „seksowny” znaczy „tak cienki, że widać sutki i wzorek na staniku”, to owszem, to jest idealny seksowny t-shirt. Ale mnie to, kurczę, jakoś nie przekonuje… Zwłaszcza za taką cenę.

  BTW w adresie jest błąd, to jest Betterfly.com.pl, a nie betterfly.pl.

  Odpowiedz
   
 3. Gość: Tamara, host227.elsnet.pl

  Zakupiłam dwie tuniki Betterfly i moja ocena brzmi: prostota i wygoda za bardzo wygórowana cenę, zupełnie nie przystającą do bardzo kiepskiej jakości.

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *