24

Sie

Życie mi zmarnowałaś!

Słodkie? Lepiej doczytać dokładnie, żeby potem nie żałować. Owszem, jest trochę miłosnych wyznań bez podwójnego dna, lecz większość z nich na pewno nie pada podczas pierwszych miesięcy związku (chyba że jest to związek burzliwy, jak z amerykańskich oper mydlanych :)). Wisiorek „Tell me you love me” zawiera w komplecie uroczy mini tasak, a filiżanka cappuccino z bitą śmietaną i ciasteczkiem dość niecierpliwą prośbę o kawę. Wszystko w kiczowatej otoczce pełnej pasteli kokardek i kratki Vichy. Oto biżuteria Locher’s Paris stworzona przez Nicole Locher, zebrana pod zwodniczym tytułem „Beaucoup de Sucre”. Projektantkę zainspirowały ozdoby, które wynajdowała na pchlich targach. Jej uwagę zwrócił fakt, że te stare wisiorki, broszki czy kolczyki były perfekcyjnie wykonane. O wiele lepiej niż większość współczesnej biżuterii ze średniej półki. Postanowiła stworzyć coś, co będzie połączeniem doskonałego rzemiosła, sprawdzonych wzorów retro i nowoczesnych czasów. Efekt? Słodycz i perwersja w jednym. Chyba dobrze oddaje ducha dwudziestego pierwszego wieku :).

Źródło zdjęć: Locher’s Paris

11 myśli nt. „Życie mi zmarnowałaś!

Dodaj komentarz
 1. panimruk

  zachwycałam się kiedyś jej koszulkami i może coś bym sobie sprawiła, bo ta słodko-gorzka idea całkiem mi się podoba, ale te ceny… dla mnie niestety stanowczo za wysokie!

  Odpowiedz
   
 2. nszafa

  Słodką część idei można kupić w bardzo okazyjnej cenie vingue.com/index.php?option=com_comprofiler&task=userProfile&user=356&Itemid=27 lub allegro.pl/sklep/1480262_chocolate_land

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *