21

Wrz

Blogerki bez cenzury

Harel w druku! Uwierzycie w to? Ja wciąż tak do końca nie wierzę… :). Oto, co się stało. Fashion Magazine zaprosił do współpracy blogerki. Banana pisze o Łukaszu Jemiole, a ja – o Ani Kuczyńskiej (stali Czytelnicy na pewno się nie zdziwili). Dokładniej rzecz ujmując, piszemy o ich jesiennych kolekcjach. Bez cenzury, a może raczej bez żadnej ingerencji ze strony redakcji ani kogokolwiek innego. Tak jak lubimy, po swojemu. Czy mogłam się nie zgodzić na taką współpracę? Jesienny numer magazynu ukazał się w zeszłym tygodniu.


16 myśli nt. „Blogerki bez cenzury

Dodaj komentarz
 1. aifowy

  PHI! No w końcu. Ja nie wiem na co Ci redaktorzy czekają, jak dla mnie to z bukietem kwiatów, bombonierką i piękną parą nowych butów powinni Cię prosić o teksty do swoich gazet! (o oczywistym wynagrodzeniu nie wspominam) :)

  Odpowiedz
   
 2. Gość: kiboko, 195.94.37.22*

  Przyznaję, że ostatnio trochę kurzem obrosłam i stąd pewnie to pytanie, trochę może niezręczne – co się stało z Dilemmasem??? Zaglądam po kliku wydaniach przerwy, a tu zupełnie obco… Hostile take over?

  Odpowiedz
   
 3. Gość: wielbicielka, k114-223-117-195.flash-net.pl

  Harel gratuluję nowego zajęcia. Niestety Fashion magazine -odchudzony, zmniejszony i potaniony-jest gorszy niż wcześniejsze wydania, bardziej nijaki z banalnymi tematami i artykułami sponsorowanymi, szkoda, że się zmienili na gorsze :(

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *