27

Wrz

Z kraju i ze świata

Oto skrót dzisiejszych wiadomości:
 
1. Nowatorska moda? Warto przyjrzeć się lepiej. Na przykład na blogu Into the Fashion , którego autorka bezkonkurencyjnie tropi pierwotne źródła tak zwanych innowacji :).2. Czy sztuki stylizacji da się nauczyć w pięć dni? By się dowiedzieć, trzeba spróbować. Od 4 do 8 października w Centrum Cybernetyki odbędą się Warsztaty Stylizacji Glamour. I chciałabym nadmienić, że według mnie Glamour ma najlepsze sesje mody w Polsce (przynajmniej wśród magazynów drukowanych). Czasem aż sprawdzam, czy to nie przedruk z Vogue’a i miło się zaskakuję.

3. Wiadomość odgrzewana. Tak, tak, Lanvin dla H&M. Ciekawe, dlaczego nie Alber Elbaz dla H&M. A może Lanvin dla Allegro? Wiem jedno. Jakkolwiek by nie krytykować takich przedsięwzięć oraz limitowanych owoców współpracy, i tak pewnie spotkamy się 23 listopada, by wspólnie obejrzeć masakrę na Marszałkowskiej :). A tymczasem proponuję zgadywanie, cóż takiego znajdzie się w kolekcji. Przypominam, że Alber Elbaz tworzy przepiękne obrazki, które drukowane są później na t-shirtach (i podrabiane przez Topshop i Zarę :)). Obstawiam, że w kolekcji dla H&M motywem przewodnim będą kokardy. A Wy, drodzy Czytelnicy?lanvin hm

Zdjęcia: polyvore.com


4. A na koniec ciekawostka. Czyżby Reserved zainspirowało się Czułą Haliną? Poniżej buty z najnowszej kolekcji (po lewej) oraz te, które miała na sobie Czuła Halina podczas wizyty w showroomie LPP w sierpniu 2009 :))).


Zdjęcia: LPP, Banana.

7 myśli nt. „Z kraju i ze świata

Dodaj komentarz
 1. frenja

  Wygląda na to, że teraz to Czuła Halina wyznacza trendy :) Swoją drogą boskie są te jej botki. Sama właśnie kupiłam wczoraj na Allegro getry i zamierzam popróbować coś w ten deseń.
  A co do Lanvin dla H&M, to ja już ostatnio u siebie zabawiłam się we wróżenie z fusów w tej kwestii i obstawiam, że muszą się pojawić kwadratowe naszyjniki i bransoletki oraz „ścięte” z boku buty z jesiennej kolekcji. A jeśli moje wróżenie nie jest zbyt wiele warte, to mam po prostu ogromną nadzieję, że te elementy się pojawią, bo są fenomenalne.
  Nawiasem mówiąc nauszniki, które Ty obstawiasz, widziałam ostatnio w Top Secret i choć były w ciemnych kolorach, bardzo poważnie rozważam ich zakup. Chyba nie będę czekać na te od Lanvin :)

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *