28

Paź

Trashion raz jeszcze

Całkiem niedawno ruch „Trashion” był raczej domeną hobbystów niż projektantów. Ale to się zmienia. Muszę przyznać, że efekty są różne. Od zachwycających po… hmmm… odważne? ;) Ale akurat to, co chcę zaprezentować dzisiaj, znajduje się absolutnie w tym pierwszym przedziale. Poniższa kopertówka jest dziełem grupy projektowej Cado. Powstała razem z całą kolekcją specjalnie na Re-act Fashion Show i, tak jak cała reszta, jest jedyna i niepowtarzalna. Materiały bazowe to filc oraz skóra z recyklingu. Wszystkie Trashion Cado Bags (bo tak „mają na imię” ;)) można obejrzeć i kupić tutaj (i tylko tutaj, bo to linia limitowana).

Zdjęcie: saltandpepper.pl

13 myśli nt. „Trashion raz jeszcze

Dodaj komentarz
 1. Gość: Cristiane, ank130.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Niektóre naprawdę ładne, ale nie mogę nie parsknąć śmiechem. Z dużej części tych skórzanych końcówek da się stworzyć zupełnie „normalne” torebki, bez dorabiania ideologii, że to „trashion”, żbliżanie się do filozofii mody ekologicznej i podobnych treści.

  Odpowiedz
   
 2. Gość: gość, 83.238.120.17*

  A mi – idea – wykorzystywania resztek – się podoba… po co wyrzucać coś z czego może powstać zupełnie nowa jakość…

  Odpowiedz
   
 3. Gość: fiolka, chello089078151071.chello.pl

  Bardzo mi się podoba torebka, inne też są świetne. Propozycje Cado są tak ciekawe wizualnie, że można je traktować właściwie jak biżuterię. Na pewno sobie jedną z nich kupię.

  Odpowiedz
   
 4. Gość: Kate, chello089072023128.chello.pl

  Bardzo ładna ta szara, reszta rzeczy też mi się podoba, jednak zdecydowanie nie wszystkie.
  Jestem nowa w świecie blogerskim, założyłam bloga: inwedgesaroundtheworld.blogspot.com/ mogłabyś zerknąć i dać mi jakąś radę, albo powiedzieć co Ci się podoba a co nie? Jesteś moim guru w tych sprawach, z góry dziękuję :) (inwedgesaroundtheworld.blogspot.com/)
  Pozdrawiam Kate

  Odpowiedz
   
 5. Gość: , 213.180.137.17*

  Szara kopertówka jest bardzo ok, ale do mnie zdecydowanie przemawiają soczyste kolory w lwww.saltandpepper.pl/sklep/Designers/torebki-i-buty,ec/249,man/cadoaccessories-filcowa-torebka-cado-xxl;9394,prod.html i jest dużo większa niż pozostałe…

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *