25

lis

Bazaar.pl

Bazaar.pl – luksusowa siostra Pakamery. Dużo pisać nie będę, po prostu trzeba tam zajrzeć i na własne oczy obejrzeć asortyment. Ekskluzywny, w limitowanej ilości egzemplarzy, zdecydowanie niesamowity. A dla mieszkańców Warszawy i okolic mam dobrą wiadomość. Już w przyszłym tygodniu, 4 i 5 grudnia odbędzie się Kiermasz Świąteczny organizowany przez Pakamerę właśnie (przy okazji z niekrytą przyjemnością pochwalę się, że Harel Blox jest patronem medialnym imprezy). I tam będzie można kupić między innymi te rzeczy (a także całe mnóstwo innych, których nie sposób wyliczyć). Kto się nie załapie teraz, będzie miał szansę raz jeszcze między 17 a 19 grudnia. Inspiracje prezentowe gwarantowane :).

Przywara – Strzałka:


Joanna Hawrot:IW Design:


Kibako:


Limo Design:Zdjęcia: bazaar.pl


8 myśli nt. „Bazaar.pl

Dodaj komentarz
 1. Gość: Selene, 94.254.228.13*

  Asortyment Pakamery jest naprawdę zaskakujący.” Przerażają” mnie jednak ceny ;) dla uczennicy 300zł to naprawdę dużo. Wybieram się na kiermasz mikołajkowy, więc będę miała zaszczyt Panią spotkać. Pozdrawiam. oszukam-czas.blog.onet.pl

  Odpowiedz
   
 2. drakonaria

  Te bluzki z koniakowskimi koronkami są po prostu niesamowite :). Oglądam je od dobrych kilku miesięcy, ale jakoś nie wychodzi mi kupienie ;).
  @Selene – ceny handmade’u w Polsce nadal są jeszcze za niskie w stosunku do tego jak twórcy rękodzieła są cenieni za granicą. Wiem co mówię – sama tworzę ręcznie biżuterię i takie 300 zł to naprawdę niewiele za rzecz, która a) jest często JEDYNA na świecie taka właśnie, b) wykonana w 100% ręcznie, a więc „z duszą”, c) często zrobiona dokładnie wg życzenia klienta. Można by wymieniać kolejne literki alfabetu, ale już się rozpisałam :).

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *