22

Sty

Green Dreamers

Green Establishment to marka, która żeby nie wiadomo co się działo, będzie podążać swoją drogą. Trochę w tym nawiązań sportowych (czy, jak kto woli, „street wearu”), sporo kobiecości (choć ujętej nietypowo, np. w postać pensjonarki w granatowej sukience z okrągłym kołnierzykiem), charakterystyczne wzory i zamaszyste grafiki na tkaninach. Panuje spójność, ale nigdy nuda. Bywa, że tkaniny przechodzą z sezonu na sezon – jak w przypadku jasnożółtej kratki, którą znamy z pierwszej odsłony marki. Zawsze jednak dochodzi coś nowego. Tegoroczna wiosna obfituje w detale. Falbanki, wiązania, ozdobne guziki, szelki… Mianem hitu już można określać płaszcz z aplikacją w kształcie trupiej czaszki na plecach. Moim zdaniem jest po prostu genialny!
Poniżej kilka najświeższych propozycji zebranych pod tytułem „Green Dreamers”. Poza wszystkim jestem zachwycona modelką.

Zdjęcia: Green Establishment

15 myśli nt. „Green Dreamers

Dodaj komentarz
 1. frenja

  Najpierw przeczytałam Twój tekst, a dopiero później obejrzałam zdjęcia poniżej. Czytając o pensjonarskiej granatowej sukience z kołnierzykiem w życiu nie spodziewałam się tak boskiej wersji. Genialna interpretacja!!!
  I modelka faktycznie zachwycająca.

  Odpowiedz
   
 2. ryfka81

  A mnie ta kolekcja jakoś chyba najmniej podchodzi spośród dotychczasowych. Albo może potrzebuję czasu? No i pewnie dobrze, że nie zatrudnili typowej modelki-wieszaka, chociaż moim zdaniem niektóre ciuchy lepiej wyglądałyby na chudzielcu.

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *