3

Lut

Fashion People ciąg dalszy

Pamiętacie, jak w sierpniu pisałam o książce Fashion People? Miałam dać znać, kiedy się ukaże. Temat jest wciąż aktualny, tylko data premiery uległa przesunięciu. Jej wydanie zbiegnie się z imprezą Warsaw Fashion Street, organizowaną co roku przez Dorotę Wróblewską (która jest pomysłodawczynią tego wydawnictwa). W projekt zaangażowało się sporo osób i, co niezwykle budujące, wszystkie pracują nad nim charytatywnie.
Poniżej kilka zdjęć zrobionych przez fotografów/wolontariuszy, którzy wypatrują interesująco ubranych ludzi w całej Polsce. Spośród ogromnej ilości ujęć zostaną wybrane te najlepsze (i już współczuję podejmującym te decyzje, bo coś mi się wydaje, że świetnych zdjęć będzie znacznie więcej niż stron do zadrukowania…). Przedstawiam te, które z przyjemnością widziałabym w książce.Łódź, fot. Aleksandra Zduńczyk i Natalia Haba; Kielce, fot. Żaneta Lurzyńska.Warszawa, fot. Barto Rebell Palubicki; Warszawa, fot. Kamila Kyrcz. Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony dorotawroblewskablog.pl.

P.S. Tutaj znajdziecie bieżące informacje na temat całego przedsięwzięcia.

9 myśli nt. „Fashion People ciąg dalszy

Dodaj komentarz
 1. zielona-karuzela

  Podobnie jak moja przyjaciółka ( która wysłała komentarz z mojego komputera nie wiedząc że jestem logowana domyślnie ;)) czekam z niecierpliwością na tę książkę. Myślę że znajdę w niej sporo inspiracji :)

  Pozdrawiam
  Zielona-Karuzela :)

  Odpowiedz
   
 2. Gość: Kamila, 85-222-116-140.home.aster.pl

  O jak miło, że wspomniałaś o wolontariuszach i jeszcze milej, że wpadło Ci w oko moje zdjęcie :-) Pani w kapeluszu wykręcała mi się, że przecież nie wygląda jakoś szczególnie – tak więc pozdrowienia dla niej i córek :)

  Z mojej strony mogę wszystkim polecić chwycić aparat w ręce i na miasto (i nie tylko) :) Nawet jeśli nie po zdjęcia do książki to dla siebie, bo prawie każdy zaczepiony osobnik to ciekawa historia :)

  Odpowiedz
   
 3. feco_d

  Pamiętam jak urzekł mnie projekt Art of trench.
  Tym bardziej kibicuję naszemu rodzimemu przedsięwzięciu, tym bardziej, że nie jest to „wariacja na temat”, ani nie stoi za nim wielka marka.

  Odpowiedz
   
 4. morven

  Ufff, jestem mile zaskoczona. Wcześniej wypowiadałam się na temat tej książki bardzo sceptycznie (bałam się parady bufonów ubranych w stylu manekina z Zary), ale jeśli będą tam takie zdjęcia jak zamieściłaś w notce, to jestem bardzo na tak.

  Odpowiedz
   
 5. jagnesjag

  Bardzo fajne zdjęcia wybrałaś, Harel. Zapowiada się fajna książka. Kto wie, może to będzie początek dużej kolekcji takich publikacji? Byłoby super!

  Odpowiedz
   
 6. Gość: , 62-121-84-88.home.aster.pl

  Jestem pewien, że Książka FP okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Są na to duże szanse, bo projekt jest świeży i wzięli się za niego odpowiedni ludzie. Mam tu na myśli P. Dorotę Wróblewską, piękną i szaloną bizneswomen, która na czym jak na czym, ale na modzie zna się jak mało kto. Pozdrawiam Was i zapraszam http://www.pawelzegarow.blogspot.com

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *