21

Lut

Not Just A Label

Not Just A Label to koncept zrzeszający projektantów z całego świata. Oprócz sklepu internetowego znajdziemy tam przydatne informacje o szkołach artystycznych, sklepach i showroomach, do których warto się zgłosić ze swoimi projektami, fotografach, szwalniach w najróżniejszych zakątkach naszej planety :). Konkursy, oferty pracy, branżowe imprezy… To miejsce, które każdy zainteresowany modową karierą powinien odwiedzić.

A poniżej maleńka porcja tego, co można kupić u młodych projektantów zrzeszonych pod egidą Not Just A Label:

Trisha Sakhlecha – bajkowe stroje jakby z innego świata. Lekkość tkanin przemieszana z mnogością falban i detali. Kolekcja na lato 2011 została nazwana „Cautht in a Tale”. Oto przykład, jak tytuł może współgrać z zawartością.Camilla Wellton – kurtka złożona przede wszystkim z kaptura? To jeden z wielu zaskakujących pomysłów młodej szwedzkiej projektantki.QooQoo – czy ktokolwiek się oprze tym niedźwiadkom? Pochodzą z Łotwy, a stworzyła je graficzka, Alyona Bauska.Gadofka – prosto z Francji. Wojownicza sukienka. Boska!Zdjęcia: shopnotjustalabel.com

6 myśli nt. „Not Just A Label

Dodaj komentarz
  1. jagnesjag

    Znamy, znamy…i co najlepsze, jest tam też polski akcent: świetny Zuo Corp. Kaptur wygląda naprawdę niebanalnie i sukienka wojowniczki – też ekstra!

    Odpowiedz
     

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *