2

Mar

Modne Kreacje 2011

Niezmiernie miło jest mi oznajmić, że mój blog został nominowany w plebiscycie Modne Kreacje 2011 w kategorii Blog Modowy. Wszystkich szczegółów można się dowiedzieć tu, a głosować (codziennie do 31 maja :)) tutaj. Dziękuję wszystkim, dzięki którym mój blog mógł się tam znaleźć. Z góry też dziękuję za każdy głos!
Plebiscyt został podzielony na różne kategorie, ale niemal w każdej jednak kogoś lub czegoś mi brakuje. Rozumiem, że liczba miejsc zapewne była ograniczona, a rozdrabniać można się w nieskończoność, ale żałuję, że w kategorii blogów modowych nie pojawiły się Metki ani Fashionitka, a wśród sklepów internetowych – Modmod. Fashionelka wylądowała poza blogami szafiarskimi, a jeśli już przy nich jestem, próżno szukać choćby Oliwki czy Jessy Mercedes. Ale to tylko takie moje osobiste refleksje – jako fanka wyżej wspomnianych blogów (oraz sklepu) chętnie bym na nie głosowała. Myślę jednak, że jeszcze nie raz otrzymają swoją szansę.

9 myśli nt. „Modne Kreacje 2011

Dodaj komentarz
 1. mr.vintage

  Zasłużenie Harel się tam znalazłaś i oby Twoja pozycja nr 1 pozostała do końca konkursu. Trzymam kciuki.
  Ze swojej strony cieszę się ogromnie, że w gronie 10 nominowanych znalazły się aż 2 blogi męskie (w tym mój).
  Kilka nominacji również u mnie wywołało zdziwienie, ale przy tego typu konkursach zawsze tak będzie.

  Odpowiedz
   
 2. metka_by_traczka

  Królewno, coś z tym głosowaniem to nie halo. Chciałam właśnie zagłosować, a wyskakuje mi okienko, że „Głos nie został oddany. Poczekaj 24h pomiędzy głosowaniami”. A klnę się na Boga, że próbowałam zagłosować PIERWSZY RAZ ever!!! Sorry, ten konkurs to ściema jakaś, tzn. jego organizator.

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *