2

mar

Modne Kreacje 2011

Niezmiernie miło jest mi oznajmić, że mój blog został nominowany w plebiscycie Modne Kreacje 2011 w kategorii Blog Modowy. Wszystkich szczegółów można się dowiedzieć tu, a głosować (codziennie do 31 maja :)) tutaj. Dziękuję wszystkim, dzięki którym mój blog mógł się tam znaleźć. Z góry też dziękuję za każdy głos!
Plebiscyt został podzielony na różne kategorie, ale niemal w każdej jednak kogoś lub czegoś mi brakuje. Rozumiem, że liczba miejsc zapewne była ograniczona, a rozdrabniać można się w nieskończoność, ale żałuję, że w kategorii blogów modowych nie pojawiły się Metki ani Fashionitka, a wśród sklepów internetowych – Modmod. Fashionelka wylądowała poza blogami szafiarskimi, a jeśli już przy nich jestem, próżno szukać choćby Oliwki czy Jessy Mercedes. Ale to tylko takie moje osobiste refleksje – jako fanka wyżej wspomnianych blogów (oraz sklepu) chętnie bym na nie głosowała. Myślę jednak, że jeszcze nie raz otrzymają swoją szansę.

9 myśli nt. „Modne Kreacje 2011

Dodaj komentarz
 1. mr.vintage

  Zasłużenie Harel się tam znalazłaś i oby Twoja pozycja nr 1 pozostała do końca konkursu. Trzymam kciuki.
  Ze swojej strony cieszę się ogromnie, że w gronie 10 nominowanych znalazły się aż 2 blogi męskie (w tym mój).
  Kilka nominacji również u mnie wywołało zdziwienie, ale przy tego typu konkursach zawsze tak będzie.

  Odpowiedz
   
 2. metka_by_traczka

  Królewno, coś z tym głosowaniem to nie halo. Chciałam właśnie zagłosować, a wyskakuje mi okienko, że „Głos nie został oddany. Poczekaj 24h pomiędzy głosowaniami”. A klnę się na Boga, że próbowałam zagłosować PIERWSZY RAZ ever!!! Sorry, ten konkurs to ściema jakaś, tzn. jego organizator.

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *