21

mar

Fashion People po raz trzeci

Nie mam pojęcia, jakiej grubości ma być książka Fashion People, ale biorąc pod uwagę liczbę już nadesłanych zdjęć oraz fotograficznych akcji mających się odbyć w najbliższym czasie (harmonogram pod spodem), to może być jakieś tysiąc, dwa tysiące stron ;). Chyba że ktoś okiełzna tę szaleńczą ilość, uzyskując najczystszą esencję :).
Myślę, że czas skończyć z porównaniami do projektów Scotta Schumana czy Yvana Rodica. Jeśli wciąż będziemy się ich trzymać, coraz bardziej będzie uderzać różnica w osiąganiu celu. Tam zaczęło się od autorskich blogów. Tu celem od początku była książka zawierająca zdjęcia z różnych źródeł.
A teraz mają szansę wszyscy spóźnialscy, którzy nie wyrobili się z wysłaniem zdjęć do redakcji Fashion People. Co zrobić? Wystarczy pojawić się w niżej podanych lokalizacjach i wypróbować którąś ze złotych zasad mojej ukochanej blogerki Garance Dore ;).Przez najbliższe dwa miesiące fotografów Fashion People będzie można spotkać w następujących miejscach:

26 – 27 marca – Kraków – Rynek.
16 – 17 kwietnia Warszawa – Nowy Świat.
30 kwietnia – 1 maja- Warszawa, Wrocław – Rynek, Gdańsk – Długi Targ.
6 – 8 maja – Łódź Fashion Week.
21 – 22 maja- Warszawa – Street Of Design.
28 maja – Kielce – OFF Fashion.

7 myśli nt. „Fashion People po raz trzeci

Dodaj komentarz
 1. Gość: O., pool-108-27-56-31.nycmny.fios.verizon.net

  Hej Harel, właśnie przeczytałam tego posta i pomyślałam, że zainteresuje Cię temat: adamantwanderer.blogspot.com/2011/03/bill-cunningham-new-york.html#comments

  Odpowiedz
   
 2. Gość: adchen, dynamic-78-8-7-74.ssp.dialog.net.pl

  pechoza, no nie polansuję się u mnie we Wro na rynku, bo w tym terminie będę się lansować w Pradze. chyba się pochlastam :D
  A tak serio to tekst Garance jest rozbawił mnie do łez:)

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *