31

mar

Marc O

Marc O’Polo to marka zdecydowanie bardziej popularna na zachód od granicy niż w Polsce, choć powoli to się zmienia. Znana z klasycznych fasonów oraz użytku wyłącznie naturalnych materiałów. Taki był początkowy zamysł i, co najważniejsze, udało się go utrzymać do dziś. Pomysł narodził się w 1967 roku w Szwecji, ale biznes dość szybko przeniósł się do Niemiec. Choć w branży odzieżowej kryzys widać gołym okiem, jakość Marc O’Polo wciąż ma się dobrze. To właśnie w Niemczech po raz pierwszy trafiłam do ich sklepu (żeby było piękniej, w okresie wyprzedaży!). Ubrania akurat w tamtym momencie okazały się dla mnie odrobinę za nudne, za to w butach się zakochałam. Kto spodziewa się teraz zobaczyć obrazek z dziełami sztuki a’la Nicholas Kirkwood, niestety mocno się rozczaruje. Komu jednak bliski styl prosty, nienarzucający się i swobodny – na te buty popatrzy z przyjemnością.

Poniższe modele (a także znacznie więcej) można znaleźć w sklepie Schaffa Shoes.
Zdjęcia: Schaffa Shoes

8 myśli nt. „Marc O

Dodaj komentarz
 1. jagnesjag

  Czwarte spełniają moje marzenia o idealnym bucie na lato: płaski, ale na lekkim podwyższeniu, otwarty, z fajnym dodatkiem ( w tym wypadku kokarda)…ciekawy, ładny sandał. I przede wszystkim wygląda na bardzo wygodny. Chyba się skuszę:)

  Odpowiedz
   
 2. Gość: Aleck, apn-95-40-163-202.dynamic.gprs.plus.pl

  Nigdy nie weszłam do tego sklepu, chociaż mijałam go dziesiątki razy. Ale właśnie przed chwilą usłyszalam, jak wzywają mnie te cudowne sandałki z kokadrą;). Ciekawa jestem a) rozmiarów, b) cen.

  http://www.lookgoodbook.blogspot.com

  Odpowiedz
   
 3. Gość: , 89-72-31-217.dynamic.chello.pl

  TO JUŻ TRZECI BLOG, KTÓRY REKLAMUJE TEN SKLEP
  PRZESTAŃCIE ZACHWALAĆ LUDZIOM TOWAR, KTÓRY SAME DOSTAJECIE ZA DARMO,
  ŻENUJĄCE

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *