31

Mar

Marc O

Marc O’Polo to marka zdecydowanie bardziej popularna na zachód od granicy niż w Polsce, choć powoli to się zmienia. Znana z klasycznych fasonów oraz użytku wyłącznie naturalnych materiałów. Taki był początkowy zamysł i, co najważniejsze, udało się go utrzymać do dziś. Pomysł narodził się w 1967 roku w Szwecji, ale biznes dość szybko przeniósł się do Niemiec. Choć w branży odzieżowej kryzys widać gołym okiem, jakość Marc O’Polo wciąż ma się dobrze. To właśnie w Niemczech po raz pierwszy trafiłam do ich sklepu (żeby było piękniej, w okresie wyprzedaży!). Ubrania akurat w tamtym momencie okazały się dla mnie odrobinę za nudne, za to w butach się zakochałam. Kto spodziewa się teraz zobaczyć obrazek z dziełami sztuki a’la Nicholas Kirkwood, niestety mocno się rozczaruje. Komu jednak bliski styl prosty, nienarzucający się i swobodny – na te buty popatrzy z przyjemnością.

Poniższe modele (a także znacznie więcej) można znaleźć w sklepie Schaffa Shoes.
Zdjęcia: Schaffa Shoes

8 myśli nt. „Marc O

Dodaj komentarz
 1. jagnesjag

  Czwarte spełniają moje marzenia o idealnym bucie na lato: płaski, ale na lekkim podwyższeniu, otwarty, z fajnym dodatkiem ( w tym wypadku kokarda)…ciekawy, ładny sandał. I przede wszystkim wygląda na bardzo wygodny. Chyba się skuszę:)

  Odpowiedz
   
 2. Gość: Aleck, apn-95-40-163-202.dynamic.gprs.plus.pl

  Nigdy nie weszłam do tego sklepu, chociaż mijałam go dziesiątki razy. Ale właśnie przed chwilą usłyszalam, jak wzywają mnie te cudowne sandałki z kokadrą;). Ciekawa jestem a) rozmiarów, b) cen.

  http://www.lookgoodbook.blogspot.com

  Odpowiedz
   
 3. Gość: , 89-72-31-217.dynamic.chello.pl

  TO JUŻ TRZECI BLOG, KTÓRY REKLAMUJE TEN SKLEP
  PRZESTAŃCIE ZACHWALAĆ LUDZIOM TOWAR, KTÓRY SAME DOSTAJECIE ZA DARMO,
  ŻENUJĄCE

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *