6

Lip

Piotr Czachor

Już tu pisałam sto razy (i będę kolejne sto), że najtrudniej jest wpaść na najprostszy pomysł. Bo gdy już ktoś wpadnie, reszta zwykle krytykuje: „Eeee, to takie proste, co w tym odkrywczego?”. No to proszę Państwa bardzo najpierw coś takiego samemu wymyślić.
Oto, co zrobił Piotr Czachor. Zebrał bajecznie kolorowe skóry i stworzył z nich ultra proste torby. W czym tkwi sukces? W ogromnym wyborze odcieni? A może właśnie w tej prostocie? A może w cenie? Bo 300 zł za skórzaną torbę to naprawdę niewiele. A na pewno cały świat z nią chodzić nie będzie (patrz: torby z Zary), choć takiego rozwoju sytuacji szczerze bym projektantowi życzyła.

Zdjęcia: piotrczachor.com

13 myśli nt. „Piotr Czachor

Dodaj komentarz
 1. jagnesjag

  Jejku, jejku i jeszcze raz jejku. W tych torbach zakochałam się (dosłownie) na Fashion Week’u w Łodzi, gdzie Piotr miał swoje maleńkie stoisko.Obiecałam sobie, że po zdanych egz. kupuję jedną z tych bajecznych toreb. Bajecznych, bo w dotyku są niesamowicie miękkie, wyglądają super i zmieszczą cały mój torebkowy bałagan. Na tych zdjęciach jej nie zauważyłam, ale mi marzy się czarna matowa(!). Wzdycham!!!:) :) :)

  Odpowiedz
   
 2. Gość: Jadzia, ip-94-42-5-72.multimo.pl

  Witam i dołączam się do pytania- jak można zostać właścicielem (właścicielką ;) ) takiej torby?
  Pozdrawiam. Jadzia.

  Odpowiedz
   
 3. harel

  Myślę, że najlepiej zapytać o to przez profil facebookowy projektanta . Z tego co wiem, torby są dostępne w warszawskim butiku Love & Trade.

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *