16

Lip

10 DECOART

Gdy trafiłam na biżuterię 10 DECOART, zachwyciłam się od razu. Bardzo lubię takie proste działania. Bodziec – zachwyt. Piękne rzeczy, które już na zdjęciach sprawiają przyjemność. W dodatku tworzone z niezwykłą precyzją (nie mówię o pomysłowości, bo czy trzeba pisać o sprawach oczywistych? ;)). Ich autorka, Anna Pałubicka uwielbia bawić się nietypowymi połączeniami. Szlachetne kamienie łączy z ręcznie malowanymi paciorkami, rypsowymi taśmami i kolorowymi sznurkami. W jednym egzemplarzu koralowiec potrafi spotkać się z ceramiczną różą, a perły z kolorowymi szkiełkami. Podsumowując, wszystkie chwyty dozwolone. Różnorodność surowców przekłada się na spory rozrzut cenowy. Ale dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie – o ile gustuje w kolorowym szaleństwie. Ja zdecydowanie w nim się odnajduję :).


Zdjęcia: 10 DECOART

8 myśli nt. „10 DECOART

Dodaj komentarz
 1. Gość: Karolina, 213-238-84-205.adsl.inetia.pl

  ludzie, co za ceny?!? kto normalny daje 799zł czy nawet 499zł za naszyjnik? tez robię biżuterię, ale szanuję swoich klientów… :/

  Odpowiedz
   
 2. Gość: haem, ddl9.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Bardzo mi się podoba takie pomieszanie z poplątaniem. Gwarantuje niepowtarzalność i z pewnością zwraca na siebie uwagę. Ceny rzeczywiście trochę pojechane, ale pracę ręczną i włożoną kreatywność (nie mówiąc o materiałach) twórca ma prawo wyceniać jak chce. Pozdrawiam i zapraszam na:

  haem-handmade.blogspot.com/

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *