14

sie

Bardzo Studio

Bardzo Studio to pracownia toreb (choć nie tylko) założona przez Justynę Marcinkiewicz – wielbicielkę wszystkiego, co unikatowe. Idea jest prosta – praca w studio wre, a modele torebek wciąż się zmieniają. Pozwolę sobie zacytować autorkę: „Zamiast ciągu informacji – ciąg ciekawych realizacji, bo w BARDZO dużo i często się dzieje”. Z bogatej oferty pracowni najbardziej urzekły mnie skórzane egzemplarze zapinane na tornistrowe klamerki. Podoba mi się także fakt, że projektantka otwarta jest na sugestie klientów i nie trzyma się utartych schematów. Powiem więcej: BARDZO mi się to podoba :).Zdjęcia: Bardzo Studio

5 myśli nt. „Bardzo Studio

Dodaj komentarz
 1. jagnesjag

  Rewelacja. Pamiętam jak bardzo podobały mi się takie torby w wersji ortalionowej (?), które swego czasu święciły triumfy we Włoszech. Większość z nich miała metkę Gucci albo Fendi, więc były totalnie niedostępne na moją studencką kieszeń. Wersja skórzana jest o stokroć fajniejsza!

  Odpowiedz
   
 2. Gość: kelly, proxy-gw.uib.no

  Przeglądam właśnie strony, cieszę się, że o nich napisałaś, bo jest na co patrzeć ;) Szkoda tylko, że nie ma jakiegoś bardziej „ogarniętego” sklepu, bo takie przeglądanie postów z różnymi zdjęciami, nie tylko samych torebek, na dłuższą metę jest męczące. A teraz już nie narzekam tylko podziwiam dalej.

  Odpowiedz
   
 3. Gość: Olga, 031011140014.warszawa.vectranet.pl

  Absolutnie piękne. Szkoda tylko, że nie potrafię dojrzeć (lub po prostu tego nie widać), jak torby te stoją cenowo.

  Swoją drogą, kiedy można spodziewać się tekstu o propozycjach jesiennych butów? :-)
  Pzdr!

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *