15

Sie

Aleksandra Kawałko

Aleksandra Kawałko – polska młoda zdolna. Tworzy ubrania jednocześnie intrygujące i funkcjonalne. Ostatnio coraz więcej u niej połysku i przeźroczystości. Jednak daleko tu do rzeczy oczywistych, choćby mocno eksploatowanej na tegorocznych jesiennych wybiegach odzianej w tiule i błyszczącą skórę erotyki (pierwszy przykład z brzegu: Louis Vuitton). Lookbook najnowszej kolekcji projektantki to prawdziwy majstersztyk. Właściwie nie jestem pewna, czy powinien być określanym mianem lookbooka – jest to raczej impresja, szkic charakteru projektów. Te zdjęcia spokojnie mogłyby znaleźć się na stronach z sesjami mody w którymś z polskich tzw. luksusowych magazynów. Wreszcie byłoby co oglądać :).
A tak przy okazji, stylizacją sesji zajęła się Areta Szpura – inna młoda zdolna, o której z pewnością jeszcze będzie głośno.

fot. Agata Pospieszyńska

4 myśli nt. „Aleksandra Kawałko

Dodaj komentarz
  1. Gość: kelly, proxy-gw.uib.no

    Pisałam już o Oli dwa razy i dwa razy ciężko mi było przejść przez te liczne superlatywy w mojej głowie i stworzyć tekst, który ma ręce i nogi ;) Lookbook jest rewelacyjny, uwielbiam takie klimatyczne zdjęcia. No i same ubrania też – oglądałam je w łódzkim showroomie. Zdecydowanie warte uwagi!

    Odpowiedz
     

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *