1

Wrz

Kto chętny?

Już 26 października w Łodzi rozpocznie się kolejna edycja tygodnia mody Fashion Philosophy. Tym razem zarówno Aleja Projektantów, jak i pokazy OFF Out Of Schedule będą się odbywać w jednym miejscu: na terenie Kompleksu Centrum Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (uff… długie!) przy ul. Tymienieckiego 22/24. Teoretycznie od dziś można się zgłaszać po akredytacje, ale albo jestem mało spostrzegawcza, albo jeszcze nie uruchomiono podstrony. Tradycyjnie poszukiwani są wolontariusze. I to jest świetna okazja dla osób, które nie są dziennikarzami ani blogerami (ani celebrytami ;)), a chciałyby uczestniczyć w wydarzeniu. Tutaj można znaleźć wszystkie informacje oraz formularz zgłoszeniowy. Polecam, a przy okazji pozdrawiam pewną wolontariuszkę, z którą fantastycznie mi się gadało w maju i dzięki której udało mi się odnaleźć w chaosie podczas pierwszego dnia pobytu :).

8 myśli nt. „Kto chętny?

Dodaj komentarz
 1. Gość: kelly, proxy-gw.uib.no

  Rozumiem, Harel, że się wybierasz?:) Czekam na relację, bo niestety, w październiku jestem o wiele za daleko od Łodzi, żeby odwiedzić FW. Będę obserwowała na żywo (mam nadzieję) przez Internet, ale co blogowa relacja, to blogowa relacja!

  Odpowiedz
   
 2. Gość: Adchen, dynamic-78-8-4-65.ssp.dialog.net.pl

  Tym razem daruję sobie akredytację. Już dwa razy to zrobiłam i dwa razy się nie wybrałam, a potem miałam wyrzuty sumienia, że komuś sprzątnęłam (chociaż w sumie nie wiem, czy dziennikarskie zabierają miejscówy blogerkom, hmm??). Łódź ma tak fatalne połączenie z Wrocławiem, że zwyczajnie się nie chce na samą myśl o dziwnych godzinach odjazdu pociągów, a więcej niż 1 dzień nigdy nie wchodzi w grę.

  Odpowiedz
   
 3. jagnesjag

  Ja mam nadzieje, że się uda dostać akredytację, ale to jak gra w totolotka:) Też dziś sprawdziłam czy można już akredytować, no cóż…chyba jednak nie.

  Odpowiedz
   
 4. harel

  @cari24: teraz widnieje informacja, że o zapisach poinformują w newsletterze.

  @kelly: wybieram się, pewnie! Tak mi się spodobało ostatnio, że nie wyobrażam sobie innej możliwości :)

  @Adchen: mam nadzieję, że pociągi z Warszawy nie będą jechać sześć godzin ;). Przy tym, co się dzieje na trasie do Gdyni, mam spore obawy ;)

  @jagnesjag: trzymam kciuki, żeby się udało!

  @millesoffashion: może stworzenie osobnej kategorii dla blogerów byłoby dobrym rozwiązaniem? Niestety spotykam się dość często z krytycznymi opiniami na ich (nasz) temat. I (podwójnie) niestety one nie biorą się znikąd… Ale to jest temat na osobny tekst, może kiedyś go rozwinę…

  Odpowiedz
   
 5. frenja

  Ja się tym razem nie wybieram. Na wiosnę jestem zawsze w Łodzi, a jesienią w Poznaniu (czyli u siebie) na Art&Fashion Festival, który też szczerze polecam. Choć ostatnio chodzi za mną wypad na tydzień mody w Berlinie. Byłaś może? Może kiedyś na obiecaną kawę spotkamy się tam? ;)

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *