3

Wrz

Degustacja butów?

Dosłownie kilka dni temu ruszył internetowy sklep High Life, w którym wreszcie, bez dodatkowych opłat typu cło (a nawet przesyłka!), można kupić buty marki Jeffrey Campbell. Na razie oferta jest nieduża, ale stopniowo będzie się to zmieniać. Mam wrażenie, że to obuwie jest fenomenem głównie wśród szafiarek (nie licząc Michała Piróga ;)), ale podobno sprawdzają się nie tylko na zdjęciach ;).
Sam Jeffrey Campbell zdaje się czerpać garściami z pomysłów Charlesa Anastase’a. Ale ja się nie wtrącam, niech panowie sami się dogadają, kto był pierwszy.
A tymczasem, kto ma ochotę sprawdzić, jak buty prezentują się na żywo (bez zobowiązań, choć kupować też będzie można), może wpaść na ich degustację w najbliższą niedzielę w warszawskim klubie 1500m2 do wynajęcia. Szczegóły tutaj.
Zdjęcia: High Life

13 myśli nt. „Degustacja butów?

Dodaj komentarz
 1. Gość: styledigger, dyg49.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Patrzeć już nie mogę na te buty, brrr! Ale zdecydowanie to najwygodniejsze obcasy jakie mam.

  Odpowiedz
   
 2. Gość: oliwka, asg123.neoplus.adsl.tpnet.pl

  kurcze, zupełnie nie rozumiem fenomenu tych butów :D dla mnie są okropne :D

  Odpowiedz
   
 3. Gość: styledigger, dyg49.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Ja się chętnie wybiorę na śniadanie jako substytut Jag, tyle że we wtorek.

  Odpowiedz
   
 4. harel

  @oliwka: jak mieszkałam przez jakiś czas w Brukseli, często przechodziłam obok sklepu dla drag queens albo striptizerek mistrzowsko panujących nad błędnikiem – tam na wystawie zawsze stały podobne buty, tylko na jeszcze wyższej platformie. Parę lat minęło i proszę: wkradły się do stroju codziennego :). Ale i tak zawsze będą mi się kojarzyć z tamtymi egzemplarzami ;).

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *