4

Wrz

Natalia Siebuła

Natalia Siebuła to młoda polska projektantka, o której ostatnio coraz częściej słychać. Jak sama mówi, tworzy ubrania nowoczesne, funkcjonalne, nieprzytłaczające i nieprzerysowane (podobają mi się te słowa). Poniższe zdjęcia przedstawiają kolekcję Unisono#2. Jej tytuł świetnie oddaje fascynację projektantki muzyką – która zresztą jest jej drugą pasją.
Choć te projekty powstały już jakiś czas temu, według mnie idealnie wkomponowują się w ostatnie dni lata.

Fot. Piotr Czyż

7 myśli nt. „Natalia Siebuła

Dodaj komentarz
 1. jagnesjag

  Posiadam bluzkę z trzeciego zdjęcia i powiem rzecz następującą: pasuje mi do wszystkiego, jest uszyta z fajnego materiału (lekko lejącego się) i ma obłędny kształt. Teraz patrzę na resztę zdjęć i żałuję, że nie kupiłam jeszcze sukienki z 4 fotki. Projekty Natalii są świetne!

  Odpowiedz
   
 2. misshocked

  Hmm. Z jednej strony bardzo mi się podoba – kolory, forma, klimat. Z drugiej – widziałam to już tyle razy… Przestałam rozróżniać Młodych Zdolnych.
  To na pewno krzywdząca opinia (jak każde uogólnienie), ale nie mogę pozbyć się wrażenia, że zapanowało wśród nich jakieś równanie do jednego schematu. Większość szyje rzeczy zwiewne, delikatne, luźne, pastelowe / szare, lekko romantyczne. Jest też drugi nurt (doskonale „czuje” go Areta Szpura) – minimalizm, czerń, mocne srebrne dodatki, awangardowe buty. Super, bardzo lubię oba prądy :), ale czekam na coś nowego. Tym razem nowego naprawdę .
  Pozdrawiam Cię, moja ulubiona Blogerko!

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *