24

Paź

How deep is the ocean?

Dominika Syczyńska tworzy biżuterię niezwykłą. Nie obawia się przesady. Ba, słowo „przesada” w jej wydaniu traci pejoratywny wydźwięk. Jej dzieła zajmują sporo przestrzeni, powstają z najróżniejszych surowców. Wiele z nich ma organiczny charakter, nawet jeśli nie pochodzą bezpośrednio od matki natury, tak właśnie wyglądają. Dużo się w nich dzieje, lecz zawsze ten chaos ma sens. Osobiście jestem zachwycona kolekcją „How deep is the ocean?”, stworzoną ze srebra i siatki przywołującej na myśl piksele. Chętnie nosiłabym taką bransoletkę przez cały rok, wspominając błękit, który można zobaczyć tylko podczas upałów :).


9 myśli nt. „How deep is the ocean?

Dodaj komentarz
 1. modologia

  Bardzo ciekawa jest faktura tej biżuterii, a pozostałe okazy biżuterii na stronie projektantki też są dla mnie przyjemnie „przestrzenne”, a przy tym lekkie. Podejrzewam, że cena raczej do niskich nie należy, ale cóż – ładne rzeczy muszą być drogie ;)

  Odpowiedz
   
 2. metka_by_traczka

  Piękne! oczy cieszy!
  Przypomniała mi się bransoletka, którą wymyslił mój kolega szkolny dla swojej siostry – zrobiona była z metalowego opakowania na plaster (teraz robią plastikowe). Nosiłam ją z perłami. Kolorystycznie idealnie jak te prezentowane powyżej :-) Ale lawinę wspomnień poruszyłaś tym wpisem… :-)

  Odpowiedz
   
 3. jagnesjag

  Zanim jeszcze przeczytałam o biżuterii pomyślałam, że to piękny i ciężki pierścionek, a tu proszę – bransoletka. Te nierówności są niesamowite a siatka przypomina trochę te rzucone na Lagunie Weneckiej przez rybaków.

  Odpowiedz
   
 4. Gość: kelly, proxy-gw.uib.no

  Przyznam szczerze, że nie wszystkie projekty mnie przekonują, ale ta bransoleta jest obłędna. Pozytywna i kreatywna wariacja na temat popularnych ostatnio „mankietów”. Kilka pierścionków też bardzo wpadło mi w oko, Blue Submarine się uśmieechaaa.. ;) Coś jest z tym niebieskim! Czy wiesz może, jak z cenami?:)

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *