24

Lis

Cloudmine!!!

Wreszcie ruszył internetowy butik Cloudmine w nowej odsłonie (chciałam napisać „po liftingu”, ale po pierwsze chyba to mało pozytywne, a po drugie lifting przecież jest passe – teraz wszyscy robimy sobie botoks! ;))). Mnie najbardziej cieszy fakt, że w końcu w sieci można dostać ubrania Ani Kuczyńskiej – kolekcja New Vintage zawiera elementy z poprzednich sezonów, często wykonane w jednym egzemplarzu. W Cloudmine znajdziemy też ubrania Maldorora, Anny Pitchouginy, Sylwii Rochali, Wioli Wołczyńśkiej, Piotra Czachora i duetu Jarnuszkiewicz & Chylak oraz biżuterię i dodatki Oli Świtalskiej, Poli Zag i Eliwer. Na razie. Bo interesujących marek będzie coraz więcej.


Od góry od lewej – ubrania: Jarnuszkiewicz & Chylak, Ania Kuczyńska, Anna Pitchougina, 2x Maldoror, Sylwia Rochala. Broszki: Ola Świtalska, bransoletka: Pola Zag.
Zdjęcia: Cloudmine

5 myśli nt. „Cloudmine!!!

Dodaj komentarz
 1. modologia

  Podoba mi się ta strona pod względem wizualnym i pod kątem „przyjazności” dla użytkowników. A przy okazji chylę czoła przed geniuszem marketingowym Anny Kuczyńskiej, która projekty niesprzedane w latach poprzednich firmuje oksymoronem „New Vintage”. Jeśli coś jest „vintage”, to już z założenia nie jest „new”. Ale o co chodzi w modzie? Chodzi o to, żeby mieć „coś nowego”, a przy tym niepowtarzalnego – co gwarantują rzeczy vintage. Przysłowie mówiące, że nie można trzymać dwóch srok za ogon straciło swoją ważność. Pozostaję pod marketingowym wrażeniem ;)

  Odpowiedz
   
 2. jagnesjag

  Mam nadzieje, że to dopiero poczatek i niebawem sklep rozrośnie się o nowe marki. A do Kuczyńskiej wzdycham. Szkoda, że szorty są tylko w mikroskopijnym rozmiarze 34:/

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *