30

Lis

Pakamera!

Już w najbliższą niedzielę oraz, uwaga, także poniedziałek będzie można zrobić prezentowe zakupy na dorocznym kiermaszu Pakamery. Przed nami edycja mikołajkowa (4-5 grudnia) oraz świąteczna (16-18 grudnia – jeszcze tu o niej przypomnę :)). Obydwie odbędą się w warszawskim klubie 1500m2 do wynajęcia. Po raz kolejny mam zaszczyt patronować medialnie temu wydarzeniu. I po raz kolejny zachęcam, bo Pakamera jest prawdziwym fenomenem w świecie sklepów internetowych. Trzeba się naprawdę postarać, by nie znaleźć tam tego, czego się szuka ;).
Więcej szczegółów tutaj.


9 myśli nt. „Pakamera!

Dodaj komentarz
 1. metka_by_traczka

  już mi się paszcza śmieje na samą myśl – będa tam takie cuda, że trudno lepiej. W zeszłym roku piałam z zachwytu co chwilę. Zachwytu nad pomysłowością, znakomitym wykonaniem wiekszości prac. No i w tym roku kiermasz będzie jeszcze wiekszy: rok temu wystawiono dziesięć tysięcy prac, w tym roku już ich będzie 15 000! M.in. torebeczki od Metki by Traczki, oczywiście :-)

  Odpowiedz
   
 2. fafartuszki

  Hmm to już wiem, co będę robić w weekend :) A mam pytanie do Harel – (już kiedyś je przy jakiejś okazji zadawałam) – gdzie zawczasu się dowiadywać, że takie imprezy są żeby można się było wystawić?

  Odpowiedz
   
 3. harel

  @kelly: miałam tak samo!

  @metka_by_traczka: mam nadzieję, że bajecznie kolorowe pokrowce na laptoki od Traczki też będzie można kupić!

  @jagnesjag: w niedzielę czy poniedziałek? :)

  @fafartuszki: myślę, że najprościej jest śledzić strony tego typu wydarzeń na Facebooku. I zawczasu zapytać :).

  Odpowiedz
   
 4. fafartuszki

  @Harel – to może inaczej zadam pytanie: gdzie się dowiedzieć, że w ogóle taka impreza jest organizowana (chociażby po to, żeby znaleźć ją ba facebooku)? Czy jest jakiś kalendarz branżowy czy coś w tym rodzaju?

  Odpowiedz
   
 5. harel

  @fafartuszki: o kalendarzu branżowym nie wiem, dzieje się dużo, sporo pisze na swoim profilu Kasia z Efektów Ubocznych (www.facebook.com/#!/pages/Efekty-Uboczne/184242128257884 – dla fanów dostępny jest kalendaż imprez). Według mnie najlepiej polubić facebookowe profile imprez (Ściegi Ręczne, Moustache itp.) – bardzo często wcześniej organizatorzy ogłaszają nabór artystów, którzy chcą się wystawiać.

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *