1

Gru

Kontener mody

Ostatnio w kwestii mody dzieje się tyle, że nie starcza mi czasu na zamieszczenie tu choć pięćdziesięciu procent wydarzeń. Wiem, wiem, skupiam się na Warszawie – bo w Warszawie czy chcemy, czy nie, jest najintensywniej (jeśli wiecie coś o innych miastach, koniecznie dawajcie znać!). Tydzień temu na przykład w Pasażu Wiecha pojawiła się tajemnicza konstrukcja wypełniona ciuchami. To kontener mody – miejsce, w którym przez najbliższe tygodnie będziemy mogli oglądać kolekcje oraz spotkać się z ich twórcami. Niestety przeszła już szansa odwiedzenia Wioli Wołczyńskiej, ale mamy jeszcze pozostałych: Sylwię Rochalę, Nenukko, Maldorora oraz Konrada Parola. Tutaj znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.

P.S. Sporo o najbliższych wydarzeniach można przeczytać u Jagi.

4 myśli nt. „Kontener mody

Dodaj komentarz
 1. Gość: kelly, proxy-gw.uib.no

  Wybierasz się do kontenera (jejku, ale brzydko to brzmi ;))? Z chęcią zobaczyłabym (i przeczytała) relację z Twojej wizyty :) Z wydarzeń w innych miastach – w Poznaniu od 9 do 11 grudnia jest Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych (o ile się nie mylę na terenie MTP). Za to w Trójmieście 10 i 11 inne targi – Bakalie, 8 – pokaz Fashion & Music Matter (między innymi Joanna Bielenica i Shumik100% – na pewno więcej, ale przyznaję, że więcej nie pamiętam) :)

  Odpowiedz
   
 2. Gość: Anita, cpw230.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Przechodziłam tamtędy z kumpelami wczoraj….słabe to, mała klatka, w środku siedzi dziewczyna i się nudzi. A ciuchy takie sobie…. w Cropie przynajmniej jest z czego wybierać.

  Odpowiedz
   
 3. jagnesjag

  Ja już sama nie ogarniam co się dzieje, tyle tego:) To wszystko tak się bardzo skumulowało przed tymi świętami. Do Kontenera z pewnością się wybiorę, ale najpierw muszę zwalczyć zapalenie płuc:/

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *