24

Sty

Trendy Girl

W grudniu ruszył butik córka (lub jak kto woli młodsza siostra) internetowego sklepu Trendsetterka, Trendy Girl. Asortyment został dobrany w taki sposób, by zadowolić wewnętrzne dziecko każdej kobiety. Choć rzeczy pochodzą z najróżniejszych krajów, estetyka kojarzy mi się z Japonią. Bo czy gdziekolwiek indziej słodkie pastele są eksploatowane w aż takim stopniu? I chyba nigdzie indziej aż tylu dorosłych nie przebiera się za dzieci ;). Nawet jeśli poniższe rzeczy nie są w naszym stylu, wzbudzają uśmiech – to na pewno (zwłaszcza portmonetki Misala Handmade – projektu najświeższej współpracowniczki butiku, Michelle Chan).


Naszyjnik BlowerCut:Portmonetki Misala Handmade:
I Lazy Doll:Wisiorek NaraSaca:Kolczyki LemonLovely:
Broszki Maja Allure:


Bransoletka Lambear:


Kopertówka Kadaro:Zdjęcia: Trendy Girl

10 myśli nt. „Trendy Girl

Dodaj komentarz
 1. frenja

  Na kopertówkę Kadaro od jakiegoś czasu ostrzę sobie zęby, a naszyjnik od BlowerCut już mam. Wygląda więc na to, że Trendy Girl to zbiorowisko tego co tygryski lubią najbardziej :)

  Odpowiedz
   
 2. Gość: LaPocher, slackware.roox.pl

  Blowery dziękują za wspomnienie cudownej Harel! I życzą jej (każdy materialny sceptyk niech na chwilę przymknie oko) wszystkiego, wszystkiego… Kolorowego! Z kolorów wypływa radość, z radości wypływa szczęście i tak dalej:) Oraz żeby Harel trwała w tym co robi, bo zaiste- robi to świetnie!

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *