18

Mar

LA Express

LA Express to jeden z tych sklepów internetowych, w których z każdym kolejnym kliknięciem przyśpiesza nam serce. Ralph Lauren, Calvin Klein, Marc Jacobs, Miu Miu, Christian Loubutin – te nazwiska brzmią znajomo, a pierwszym idącym za nimi skojarzeniem (oprócz tego oczywistego, związanego z modą) są paskudnie wysokie ceny. Wspomniany (chwilowy) wzrost ciśnienia tętniczego powoduje przede wszystkim fakt, że te nazwiska, a także szereg innych, w butiku LA Express wycenione zostały w zaskakująco przystępny sposób. Myśl przewodnia sklepu? „Pozostawmy kupowanie w nierozsądnych cenach tym, których na to stać”.
Niech Was nie zwiedzie amerykańsko brzmiąca nazwa, sklep jest bowiem polski – aczkolwiek głównie z Ameryki (krainy szczęśliwości ;)) sprowadzane są dostępne w nim ubrania. Stąd też typowo amerykańskie marki jak Madewell, Banana Republic czy DKNY. Owszem, jest to sklep vintage, lecz dzięki temu mamy pewność (która czasem zamienia się w uczucie beznadziei i rozczarowania), że wszystko wystawione jest w jednym egzemplarzu i gdy go upolujemy, ogarnie nas dzika satysfakcja ;).
Zdjęcia: LA Express

6 myśli nt. „LA Express

Dodaj komentarz
 1. Gość: fashionitka, 94-75-110-9.home.aster.pl

  Nie przepadam za takimi sklepami – kilka popularnych marek, jednak asortyment jak z second handu dla chrześcijan rodem z UK ;-). Nigdy nie potrafiłam sobie znaleźć czegokolwiek w takim miejscu, rozumiem jednak twoje zachwyty ;-)! Zdecydowanie wolę polować – jeśli już – na Yoox czy Ebay’u, bo spektrum możliwości jest nieporównywalnie większe.

  Odpowiedz
   
 2. Gość: sylwia, 89-69-133-13.dynamic.chello.pl

  Sklep wydaje się fajny i chętnie bym coś w nim kupiła, ale niestety nie przyjmują zwrotów, co moim zdaniem jest niedopuszczalne- nietrafienie z rozmiarem może się skończyć stratą pieniędzy. Sam pomysł bardzo fajny, ale myślę że właściciele powinni wprowadzić możliwość zwrotów.

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *