18

mar

LA Express

LA Express to jeden z tych sklepów internetowych, w których z każdym kolejnym kliknięciem przyśpiesza nam serce. Ralph Lauren, Calvin Klein, Marc Jacobs, Miu Miu, Christian Loubutin – te nazwiska brzmią znajomo, a pierwszym idącym za nimi skojarzeniem (oprócz tego oczywistego, związanego z modą) są paskudnie wysokie ceny. Wspomniany (chwilowy) wzrost ciśnienia tętniczego powoduje przede wszystkim fakt, że te nazwiska, a także szereg innych, w butiku LA Express wycenione zostały w zaskakująco przystępny sposób. Myśl przewodnia sklepu? „Pozostawmy kupowanie w nierozsądnych cenach tym, których na to stać”.
Niech Was nie zwiedzie amerykańsko brzmiąca nazwa, sklep jest bowiem polski – aczkolwiek głównie z Ameryki (krainy szczęśliwości ;)) sprowadzane są dostępne w nim ubrania. Stąd też typowo amerykańskie marki jak Madewell, Banana Republic czy DKNY. Owszem, jest to sklep vintage, lecz dzięki temu mamy pewność (która czasem zamienia się w uczucie beznadziei i rozczarowania), że wszystko wystawione jest w jednym egzemplarzu i gdy go upolujemy, ogarnie nas dzika satysfakcja ;).
Zdjęcia: LA Express

6 myśli nt. „LA Express

Dodaj komentarz
 1. Gość: fashionitka, 94-75-110-9.home.aster.pl

  Nie przepadam za takimi sklepami – kilka popularnych marek, jednak asortyment jak z second handu dla chrześcijan rodem z UK ;-). Nigdy nie potrafiłam sobie znaleźć czegokolwiek w takim miejscu, rozumiem jednak twoje zachwyty ;-)! Zdecydowanie wolę polować – jeśli już – na Yoox czy Ebay’u, bo spektrum możliwości jest nieporównywalnie większe.

  Odpowiedz
   
 2. Gość: sylwia, 89-69-133-13.dynamic.chello.pl

  Sklep wydaje się fajny i chętnie bym coś w nim kupiła, ale niestety nie przyjmują zwrotów, co moim zdaniem jest niedopuszczalne- nietrafienie z rozmiarem może się skończyć stratą pieniędzy. Sam pomysł bardzo fajny, ale myślę że właściciele powinni wprowadzić możliwość zwrotów.

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *