1

Kwi

Soft & Slow

Takiego miejsca brakowało w polskiej sieci. Po bezkarnym podpatrywaniu wnętrz i szaf bohaterów The Selby, The Coveteur czy Backyard Bill przyszła pora na podgląd lokalny. Wszystko to dzięki dwóm paniom na A. :). Agnieszka, autorka bloga Jaga Design oraz Agata, znana w sieci jako Agatiszka stworzyły Soft & Slow. Nie chciałabym pisać, że to odpowiednik wcześniej wspomnianych stron zagranicznych. Bardziej widzę ją jako kolejną stronę tego typu. A że polską? Tylko lepiej!
Gdy dziewczyny zaproponowały, żebym poszła na pierwszy ogień, weszłam w to jak w dym :))). Lecz niech Was jednak nie zmyli ten mój występ gościnny. Soft & Slow dalekie jest bowiem od zamykania się w blogerskim świecie. Autorki będą odwiedzać najróżniejsze kobiety – zafascynowane modą i nie tylko. Nie jest ważny ani wiek, ani zawód, ani miejsce zamieszkania. Bo czyż nie jest tak, że każda z nas uwielbia kolekcjonować piękno? Dla każdej będzie to coś innego, a Soft & Slow doceni wszelkie możliwe interpretacje.
Dziś Soft & Slow rusza oficjalnie. Nie pozostaje mi nic innego, jak Was tam zaprosić! :)
Zdjęcia: Soft & Slow


P.S. Podczas robienia zdjęć nie ucierpiał żaden właściciel ;).

4 myśli nt. „Soft & Slow

Dodaj komentarz
  1. feco_d

    O ciuchach się nie wypowiadam, bo Ty wiesz, i ja wiem:), ale podłogę masz piękną! :)No i znów na zdjęciu pojawiają się berkery, które w formie „wtyczka” tyle razy gościły w Lookbooku :)))

    Odpowiedz
     

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *