3

Kwi

Pracownia Twórcza Zuzi Górskiej

Uwielbiam spotkania z innymi blogerkami. Zaczęło się jakiś czas temu, tu nowa znajomość podczas większego spędu, tam e-mail z pytaniem o jakiś ciuch… Grono koleżanek po fachu, z którymi widuję się dość regularnie, jest być może jeszcze niezbyt pokaźne, lecz coraz bardziej poważne ;))). Choć tematy poruszamy różne, zwykle zaczyna się podobnie. „Super płaszcz, dawno kupiłaś?”. „Świetna torebka, skąd masz?”. „Szukałam takich butów, gdzie je znalazłaś, szczęściaro?”. „Nie chciałabyś sprzedać tej kurtki?”. I tak dalej, i tak dalej ;))).
Przy okazji niedzielnego spotkania z Asią nie mogłam nie zauważyć jej torebki z mięciutkiej beżowej dziurkowanej skóry. Padło pytanie, padła odpowiedź. Pracownia Twórcza Zuzi Górskiej.
Jaka jest pierwsza myśl blogerki: „Dlaczego jeszcze o tym nie napisałam???”. Szybko nadrabiam zaległości. Pomysł jest prosty – choć jednocześnie niebanalny. Wybieramy albo spośród gotowych sztuk (dostępnych na stronie pracowni oraz kilku sklepach internetowych) albo zamawiamy wymarzoną torebkę, tworząc ją od podstaw wraz w projektantką. Do wyboru jest zawrotna ilość kolorowych skór, a także sporo tkanin podszewkowych (widać je na dwóch ostatnich zdjęciach). Na wymarzony egzemplarz trzeba poczekać około trzech tygodni, ale warto – będzie dopracowany na ostatni guzik (czy też klamerkę, w zależności od modelu ;)).
Nie rozpisuję się, bo nic lepiej nie odda klimatu twórczej pracowni niż poniższe zdjęcia. Jeszcze tylko krótki cytat: „Niepowtarzalnie, ale modnie. Ręcznie, ale z klasą. Bez planów i zamierzeń. Dla wybrańców, którzy patrzą przez to samo okno.”
O tak, czuję, że ja też patrzę przez to samo okno!


Zdjęcia: zuziagorska.pl

10 myśli nt. „Pracownia Twórcza Zuzi Górskiej

Dodaj komentarz
  1. Gość: styledigger, dxo202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Po pierwsze, zgadzam się, torebki Zuzi Górskiej są fenomenalne, nie tylko piękne, ale i trwałe. Po drugie, to nie żadne dziurki tylko łuski, phi. A po trzecie pochwalę się, że mam od Zuzi jeszcze jedną sztukę, piękną kopertówkę w kwiaty: farm6.static.flickr.com/5190/5681109454_b0b8391bf6_b.jpg , która wywołuje zachwyty, wszędzie gdzie ją tylko zabiorę:)

    Odpowiedz
     

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *