7

Kwi

Wszystkiego najlepszego! ;)

To nie może być przypadek. Więcej, to musi być przeznaczenie! Mój blog niedawno kończył pięć lat, a teraz ten sam jubileusz obchodzi marka COS. Różnica jest taka, że ja zjadłam sobie z tej okazji ciastko w domowym zaciszu, a COS urodziny urządza może nie z wielką pompą, ale na pewno wychodzi do ludzi :). Z okazji pięciu lat istnienia na rynku marka postanowiła wypuścić limitowaną (a jakże ;)) linię dziesięciu białych koszul: pięciu damskich i pięciu męskich. Biała koszula od początku istnienia sklepu stanowiła istotny element każdej kolekcji. Charakterystyczny mały kołnierzyk i zminiaturyzowane mankiety, najróżniejsze długości rękawów, wariacje na temat koszuli smokingowej, karczki, plisy, kieszonki, stójki… Przypuszczam, że nawet połowy nawiązań nie jestem w stanie wychwycić (choć oczywiście na tę okazję postanowiłam się trochę podszkolić u mistrza gatunku ;)).
Wracając do samej kolekcji, będzie dostępna w połowie kwietnia zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowym. Najlepsze jest to, że jako psychofanka COSa nie sprawiłam sobie jeszcze żadnej białej koszuli stamtąd. I chyba właśnie nadeszła taka okazja, której nie mogę przegapić :).

 

 

 

Zdjęcia: COS

4 myśli nt. „Wszystkiego najlepszego! ;)

Dodaj komentarz
  1. allglittery

    Nadrabiaj zaległość ‚koszulową’, bo napewno w wykonaniu COS to będzie coś dobrego. A pomysł Kelly popieram, tyle że nie trzeba z tym czekać aż do następnej rocznicy :)

    Odpowiedz
     

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *